KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99

zula sistem egreksimi.png

ZULA Sistem Gereksinimleri

Zula oyununun minimum sistem gereksinimleri şunlardır:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 veya üstü
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT veya ATI Radeon HD 2600 veya üstü
Depolama: 1 GB boş disk alanı

Ancak, daha iyi bir oyun deneyimi için önerilen sistem gereksinimleri şunlardır:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit) İşlemci:
Intel Core i5-2500K veya AMD FX-6300 veya üstü
RAM: 4 GB veya daha fazla
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 veya ATI Radeon HD 6950 veya üstü
Depolama: 2 GB boş disk alanı

Zula, online bir oyun olduğu için, internet bağlantısı da gereklidir. Ayrıca, oyunu oynamak için ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

ZULA Kaç GB

Zula oyununun boyutu ortalama olarak 3 GB civarındadır. Ancak, oyunun güncellemeleri ve ek paketleri de dahil edildiğinde boyutu daha da artabilir. Bu nedenle, oyunu yüklemeye başlamadan önce yeterli depolama alanına sahip olduğunuzdan emin olmanız önerilir.

ZULA Pc Alanı

ZULA oyunu, minimum 8 GB boş disk alanı gerektirir. Oyunun düzenli olarak güncellenmesi nedeniyle boyutu zamanla değişebilir. Ayrıca, oyun sırasında oluşturulan ekran görüntüleri, videolar ve oyun içi dosyalar da depolama alanını kullanabilir. Bu nedenle, ZULA oynamak için yeterli depolama alanının yanı sıra, oyun sırasında oluşacak ek depolama alanı ihtiyacını da hesaba katmanız önerilir.

ZULA Pc Yükleme İndirme

ZULA'yı indirmek ve yüklemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
  1. ZULA'nın resmi web sitesine gidin:
  2. "İNDİR" butonuna tıklayın ve indirme sayfasına yönlendirilin.
  3. İndirme sayfasındaki "ZULA'yı İndirin" butonuna tıklayın ve kurulum dosyasını indirin.
  4. İndirme tamamlandıktan sonra, kurulum dosyasını açın ve kurulum talimatlarını izleyin.
  5. Kurulum tamamlandıktan sonra, ZULA'yı açın ve hesabınızla giriş yapın.
  6. Oyunu oynamak için "Oyna" butonuna tıklayın.
Not: İnternet hızınıza ve bilgisayarınızın özelliklerine bağlı olarak, indirme ve yükleme işlemi birkaç saat sürebilir. Ayrıca, indirme işlemi sırasında bağlantınızın kesilmesi veya kesintiye uğraması durumunda indirme işlemi baştan başlayabilir veya yarım kalabilir, bu nedenle indirme işlemi tamamlanana kadar internet bağlantınızın stabil olduğundan emin olmanız önerilir.

ZULA Telefon işletim sistemlerinde oynanır

ZULA, yalnızca Windows işletim sistemi üzerinde çalışan bir PC oyunudur. Bu nedenle, mobil cihazlar için bir sürümü bulunmamaktadır ve ZULA'yı oynamak için bir bilgisayara ihtiyaç vardır. Telefon işletim sistemlerinde ZULA oynamak mümkün değildir.

Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap