ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Katılım
13 Kas 2017
Mesajlar
62
Tepki
10
Konum
Kastamonu / Tosya
Zula FPS Arttırma 2018, Zula FPS Arttırma, Zula FPS Arttırma Ayarları, Zula Kasmaması için ayarlar, Zula Kasma sorunu 2018, Zula kasma sorunu intel


Merhaba, Zula oyunu sakinleri, Zula'da gerçekleşen son güncellemelerden sonra Zula Oyununun grafikleri arttığından dolayı grafik kartı düşük olan arkadaşlar Zula oyununda bazı sıkıntılar yaşamaktaydı. Zula Fps Arttırma Ayarları'nı aşağıda okuyup yaparak Zula Fps Arttırabilirsiniz.

Zula Fps Arttırma

1) Zula'ya Sağ tıklayarak Dosya Konumunu Aç'a basıyoruz. Burada Screenshots adlı dosyanın içerisindeki tüm resimleri siliyoruz. Buradaki resimler Zula oyunundayken PrtScn tuşuna basarak çektiğiniz resimler yer almaktadır ve oyunu kastırmaktadır.
2) Masaüstündeki Zula kısayoluna sağ tıklayalım ve Özellikler'e basalım. Yukarıda bulunan Uyumluluk bölümüne gelelim ve Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk bölümünden Windows XP (Service Pack 3)'ü ayarlayın ve kutucuğu işaretlemeyi unutmayın. Uyumluluk bölümünde yer alan Ayrıcalık Düzeyi'nide yer alan Bu Programı Yönetici olarak çalıştır'ı işaretliyoruz. Uyumluluk bölümünde yer alan Ayarlar yazısının altında yer alan Yüksek DPI Ayarlarında ekran ölçeklendirmeyi devre dışı bırak'ı işaretleyip Uygula'ya tıklıyoruz.
3) Bilgisayar'a sağ tıklayıp Özellikler'e tıklıyoruz. Sol Tarafta Gelişmiş Sistem Ayarları var buna tıklıyoruz ve Açılan yerde Gelişmiş bölümüne gelip Ayarlar'a tıklıyoruz. En iyi Performans için ayarlayı işaretleyip Uygula butonuna basıyoruz.
4) Zula Oyununa giriyoruz ve Ayarlar'dan Grafik bölümünde yer alan FPS Limitimi 200'e ayarlayın, Antialiasing bölümü Kapalı ve V-sync bölümüde kapalı olmalıdır. Grafik seviyesini'de Minimum'a alabilirsiniz. Oynanış bölümünde Mermi izi ve Kan Efekti bölümlerini kapatıyoruz. Kaydet Butonuna basarak kaydedebilir ve oyun yeniden başlatıldığında Fps Oranınız Artmış olacaktır.
 
Home Register Log In
Üst