Zonguldak Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 21 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Zonguldak Okey Oyna

  Kömür madenleri ile ünlü, Karadeniz bölgemizde yer alan güzel ilimizdir Zonguldak. Halkın büyük bir bölümü maden işçiliği ile geçimini sürdürmektedir. Madenler de ömür tüketen bu güzel insanlarımızın sanal dünya üzerinde kendilerine ait ve kendilerinden olan bir mekanlarının olması için sitemiz bünyesinde Zonguldak Okey oyna salonu açmış bulunmaktayız.

  Salonumuz da sürekli olarak canlı okey oynanmaktadır ve 24 saat boyunca, gece, gündüz fark etmeksizin okey oynayabilecek oyuncular sizi salonumuz da beklemektedir. Sadece yöre insanına ait olan okey salonumuz da oyuncular da, yöneticilerde yine sizin içinizden olan insanlardır. Okey salonumuza girdiğiniz andan itibaren kesinlikle yabancılık çekmeyeceğiniz, kendinizi Zonguldak da bir arkadaş toplantısı içinde rahat hissettiğiniz kadar huzur bulabileceğiniz bir ortamınız olacak.

  Zonguldak online okey salonu ile doyumsuz okey keyfi yaşayacaksınız. Hem okey oynamak hem de tanıdıklarınızla sabahlara kadar süren dost muhabbetleri yapmak için Zonguldak Okey sitesinden çok daha uygun bir ortamı sanal dünya üzerinden bulmanız imkansızdır.
   

Bu Sayfayı Paylaş