Zonguldak Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Zonguldak Okey Oyna

Kömür madenleri ile ünlü, Karadeniz bölgemizde yer alan güzel ilimizdir Zonguldak. Halkın büyük bir bölümü maden işçiliği ile geçimini sürdürmektedir. Madenler de ömür tüketen bu güzel insanlarımızın sanal dünya üzerinde kendilerine ait ve kendilerinden olan bir mekanlarının olması için sitemiz bünyesinde açmış bulunmaktayız.

Salonumuz da sürekli olarak canlı okey oynanmaktadır ve 24 saat boyunca, gece, gündüz fark etmeksizin okey oynayabilecek oyuncular sizi salonumuz da beklemektedir. Sadece yöre insanına ait olan okey salonumuz da oyuncular da, yöneticilerde yine sizin içinizden olan insanlardır. Okey salonumuza girdiğiniz andan itibaren kesinlikle yabancılık çekmeyeceğiniz, kendinizi Zonguldak da bir arkadaş toplantısı içinde rahat hissettiğiniz kadar huzur bulabileceğiniz bir ortamınız olacak.

ile doyumsuz okey keyfi yaşayacaksınız. Hem okey oynamak hem de tanıdıklarınızla sabahlara kadar süren dost muhabbetleri yapmak için Zonguldak Okey sitesinden çok daha uygun bir ortamı sanal dünya üzerinden bulmanız imkansızdır.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst