Zombie Football Carnage

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Bazı oyunlar vardır ki mükemmel grafiklere, inanılmaz müziklere ve cezbeden bir atmosfere sahiptir. Kısacası klasiklerdir. Ancak bazı oyunlar da vardır ki berbat görsellere, uyduruk bir müziğe ve canınızı daha ilk saniyeden sıkan bir havaya sahiptir. Zombie Football Carnage, ilk görüşte son bahsettiğimiz sınıfa girecek gibi dursa da oldukça eğlenceli havasıyla kafanızı Skyrim, Assassin’s Creed, Battlefield 3 ya da Modern Warfare 3’le bunalttığınızı düşündüğünüz sırada devreye girip sizi rahatlatmak için hazırlanmış.

Kafasına kafasına!

“Zombiler futbol oynar mı?” dediğinizi duyar gibiyim. Haklısınız da. Oyunumuzun futbolla alakası, kahramanımızın giydiği Amerikan Futbolu kıyafeti ve düşmanlarını altetmek için kullandığı Amerikan Futbol topu. Bunun dışında Zombie Football Carnage, tamamen bir hayatta kalma oyunu. Başladığınız anda çevrenizde farklı özelliklere sahip yaratıklar size saldırmaya başlıyor. Bu yaratıkları futbol topunuzu fırlatarak karşı koyabiliyorsunuz. Bazı yaratıklar tek vuruşta ölürken, bazıları ise birkaç vuruşta ancak mefta olabiliyorlar. Eğer zamanlamayı iyi ayarlarsanız arka arkaya 2’li ya da 3’lü kombolar da gerçekleştirmeniz mümkün.


2.jpg

Bazen ne kadar hızlı olursanız olun, ekranda o kadar çok düşman oluyor ki, hızlıca kaçmanız gerekiyor. Bu gibi durumlarda X tuşuna basarak bir Amerikan futbolcusu edasıyla elinizi öne koyup rakiplerinizi arkanızda bırakabiliyorsunuz. Tabi bu sırada yön değiştirmek mümkün olmuyor.
 
Home Register Log In
Üst