Türk Server Zafer2 Yeni tasarım

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
kütleyi 300 k dan 280 cektim harita az büyür. bu sebeble. hızıda 45 den 44 de cekdim.

normalde hızınız 42 olması gerekiyor. kütlede 250 k olması gerekiyor

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
esas orjinal olanda şu

playerStartMass = 200
playerMaxMass = 80000
playerSpeed = 42
playerMinMassEject = 200
playerMinMassSplit = 200
playerMaxCells = 10

kütle 80k ama bizim salonda 280k hız 42. parcalanma 10.

eee siz 80 k lık haritada 280k kutle ile gezerseniz harita tabi kücük gelir. bizde ne yaptık 25 lik haritayı 32 yaptık kütleyide 280 yaptık sebeb ws atıgınız için benim yabancı sitelerimde kütle 50k :D adamalr 70 kişi aynı anda oynuyolar.

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
şu oynadıgınız oyun oyun mantıgına sıgmayan sekil o 280 k kütle falan servere zararı var ole 20 kişi oynarsınız asla 40 kişi olamassınız. 40 kişi olmanız için oyun haritasında gezebilmeniz gerekir bu şekilde haritada gezilmez adam bölünmeye başladıgında haritanın başına gelir. kücük kulanıcıya kücük kütleye fırrsat tanımalısınız bu kütle olayını cözmemiz lazım.
ya düşüecegiz yada erime modu ekleeycegiz.

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
kütleyi 300 k dan 280 cektim harita az büyür. bu sebeble. hızıda 45 den 44 de cekdim.

normalde hızınız 42 olması gerekiyor. kütlede 250 k olması gerekiyor
oto bolunme 280 de kalsın reis aşağı indirme böyle en doğrusu yarın izleyin server nasıl dolup taşıyor ne demek istediğimi anlıycaksınız bekleyin yarını

Son düzenleme:

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
şu oynadıgınız oyun oyun mantıgına sıgmayan sekil o 280 k kütle falan servere zararı var ole 20 kişi oynarsınız asla 40 kişi olamassınız. 40 kişi olmanız için oyun haritasında gezebilmeniz gerekir bu şekilde haritada gezilmez adam bölünmeye başladıgında haritanın başına gelir. kücük kulanıcıya kücük kütleye fırrsat tanımalısınız bu kütle olayını cözmemiz lazım.
ya düşüecegiz yada erime modu ekleeycegiz.
yahu klanlar arası ekipçe girip vs atıyoruz admin küçük adam yoki oyunda herkes klan girip vs atıyor bu oyunun amacı böyle düşürürsen veye eritirsen çöker oyun oynamaz kimse oyuzden üstüne basa basa eski türks diyoruz neden eski türks skor yüksek olmalı amaç bu zaten adamlar koca skorla klanlar arası vs atıyor bu modu elemeyin abi ya başka mod açın istediğinizi koyun ama türksyi eritip küçültmeyin okadar uğraşıyoruz allah aşkına 5 yıldır böyle oynuyoruz oyunu zaten nasıl mantık yok diyorsunuz admin biz bu serveri böyle sevdik böyle kalmasını istiyoruz

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
mantık olmadıgı için diger kulanıcı geliyor harita ufak diyor. çunku bu kütleye o harita ufak

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
eski türk diyorsun eski türk 28k idi şimdi 32k harita. eski türk diyon eski türk 250k idi kütle şimdi 280k

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
tamam
eski türk diyorsun eski türk 28k idi şimdi 32k harita. eski türk diyon eski türk 250k idi kütle şimdi 280k
işte böyle iyi aynısı işte niye erime veya skor düşürme gereği duyuyorsun dilimizde tüy biti yaza yaza şuan yaptığın günceleme tam yerinde işte ne gerek var başka şeylere gördüğün gibi yazan çoğu kişi benimle aynı problemi yazıyor bu server böyle olmalı

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
mantık olmadıgı için diger kulanıcı geliyor harita ufak diyor. çunku bu kütleye o harita ufak
diğer oyuncu bunu diyorsa kendisi zaten özel moda oynuyordur ona göre harita küçük özel mod v ar zaten gitsin kendi serverini oynasın niye bizm serveri rahatız ediyorki ? biz kaç yıldır böyle oynuyoruz bunca yıldır mantıklı değil diye kimsenin sesi çıkmıyordu şimdi mi mantıklı değil diyorlar saçmalık değilmi zaten bunu diyenlerin bu serverde 5 dk bile oynamadığına adım gibi eminim

başak

Level 1
Üye
Tepki
1
Admin bey eski oynanış olsun space atma şekli hızı yani oyunun ana mekaniklerini geri getirmeniz dileğiyle
Bu update sadece arayüz + zoom ile sınırlı kalsın rica ediyorum. Şuan ki oynanış çook kötü yeni arayüz tema map güzel elinize sağlık

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Screenshot_4.png
space daha nasıl hızlı atabilir acaba? spaceye basınca haritanın ucundan ucunamı gidiş yapcaksınız space ile oynamış bişey yokki

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
sanırsam chat bölümünde 2 kere enter basmayınca yazı gitmiyor. yav gençler hataları benmi bulucam hep biraz yardımcı olun hatalar var isde buradan bildirin.

başak

Level 1
Üye
Tepki
1
Admin bey yalvarıyorum şu space atarken ki animasyonu kaldırın
birine dolarken veya biri size vurunca öldüğünüzü veya aldığınızı 1 saniye sonra farkediyorsunuz
animasyondan kastım space atarken birini yerken size girilen puanın bir balonu şişirince ki oluşan şekil
space hızından kastımız bu bunu düzeltirseniz bir tane daha şikayet gelmeyeceğine eminim rica ediyorum el atın buna

başak

Level 1
Üye
Tepki
1
Yani bahsettiğim mekaniği eskisi gibi yapmanız yeterli rica ediyorum.

başak

Level 1
Üye
Tepki
1
Daha çok astr.io ya v.s benzemiş

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
iyide ben anlatamıyorum animasyonu site setins ayarlarından kendin iptal edebiliyorsun hatta gozun görmüyorsa ben sana resim olarak gösdereyim.Screenshot_6.png
bu tiki kaldırısan dedigin işlem iptal olur.

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
sizlerin bilgisayarı kotu diye ben bu siteyi geliştiremiycekmiyim?

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Yani bahsettiğim mekaniği eskisi gibi yapmanız yeterli rica ediyorum.
eskisi gibi gelen küfüretsin gelen pkk diyegisin kayıt almayımı yani sitemde savcıyla polisle siz ugraşmıyorsunuz.

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
kapat kardeşim ozaman siteyi diyolar siteyimi kapatayım?

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
tobe yarabim 6 7 binlira para harcamışım silin diyolar yahu

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap