Türk Server Zafer2 Yeni tasarım

Sheena Ryder

Sheena Ryder
Üye
Tepki
0
Admin Whatsap veya herhangi bir sosyal medyadan konuşabilir miyiz veya telefondan arasam müsaitseniz tabi

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
Buda orjinal diken ayarları.
virusMinAmount = 10
virusMaxAmount = 50
virusStartMass = 225
virusFeedAmount = 7

Şimdi taner sen gecenelrde harita büyültün demiştin?

borderLeft = 0
borderRight = 25000
borderTop = 0
borderBottom = 25000

bunalr orjinal harita ayarları. şuanki harita ayarları ise 3200 ne olcak şimdi bu dikelneler bu haritaya az deilmi
hacı 5 yıl önce bukadar çok diken yoktu yeni güncelemenden sonra dikenler yüzünden oyundan soğuduk yaw space atamıyoruz her iki sanişyede bir bi patlıyoruz heryerden diken çıkıyor

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
tamam eski haline getirdim server reset atıonca akdif olur 10 dakak sonra

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
wabsapp telefon nosu kimseye vermiyorum kusura bakmayın. sagdece dogan diye bir cocuk var ara ara onunla instegramdna görüşüyoruz

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
tamam eski haline getirdim server reset atıonca akdif olur 10 dakak sonra
eyvalah reis inan bana eski haline getiridğine pişman olmazsın izle oyun nasıl dolup taşıyor agario liveye veya inciye kaptırdığımız bütün oyuncular gelirler hepsini bilgilendirecem şimdi

Sheena Ryder

Sheena Ryder
Üye
Tepki
0
Admin rica etsek diğer modlarin da oto atmasını yükseltsen 150k civarı
oyunlar düzeninibozmayacagım bak tanerler geldiler yok oyunuda kutleyi büyüt dediler kütleyi buyutuk harita kücük adamalr kapladı oyunu sonra harita büyüttük diken az geldi diken ekledik şimdide cok diye bagırıyolar en guzeli dokunmamak

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
eyvalah reis inan bana eski haline getiridğine pişman olmazsın izle oyun nasıl dolup taşıyor agario liveye veya inciye kaptırdığımız bütün oyuncular gelirler hepsini bilgilendirecem şimdi
iyide zaten oyunun orjinal hali sitede test severde var sagdece haritası 2500 oradan bir bakın donun bana dedim ama bakmadınız halan yazıyorsunuz burada

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
re
iyide zaten oyunun orjinal hali sitede test severde var sagdece haritası 2500 oradan bir bakın donun bana dedim ama bakmadınız halan yazıyorsunuz burada
reis acelemiz yok senide bunaltıyoruz ikidebir kusura bakma ya hakını helal et bakacaz şimdi hepimiz oyuna döneriz sana

agarcı

Level 1
Üye
Tepki
0
admin kasmayıda düzeltirsen tam olacak

iyide kasma yok kardeşim chromeden oyna ben 124 fps de oynuyorum oyunun orjinal hali ile oyna borderi kapat

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
demek isdedigim şu oyunun orjinal hali zaten sitede var. gelişmiş sistemleri siz tiklerseniz eski oyunu oynayamassınız hiç bişeyi tiklemeyin sagdece yeşil virüsütikleyin oynayın oyunun orjinal hali o

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Screenshot_27.png
bunun tikini kaldırın bunu tikli oynarsanız lag sorunu yaşarsınız pc nizin iyi olması lazım

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
lag sorunu falan yok size resim olarak izah edicem şimdi anlaatcagım. bu borderle oynadıgım oyun FPF 70 LERDE LAG GELİYORUM DİYOR
Screenshot_28.png

agarcı

Level 1
Üye
Tepki
0
admin sağol tek türks haritasını büyütsen tamamdır BÜYÜKYA ZATEN 3200 3201 OLMAZ O KARİTA

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
ŞİMDİKİ OYUNUDA ESKİ DÜZENDE OYNADIM 125 FPS BU SİZİN ESKİ OYUNUNUZ
Screenshot_29.png

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
admin sağol tek türks haritasını büyütsen tamamdır BÜYÜKYA ZATEN 3200 3201 OLMAZ O KARİTA

agarcı

Level 1
Üye
Tepki
0
tamamdır ne diyorsanız o dur admin azıcık daha büyüse daha güzel olurdu sadece.
azcıkdaha büyümüyor. 3200 haritanız var 30201 yaptıgımda haritanın kenarına geldiginde harita teper fırlatır kutleyi gecen gun yaptım az büyüttüm haritanın bir tarafına fırlattı. haritanın kücülmesini isdiyorsan kütleyi kücülteceksin 15 parcalanmayı 8 düşüreceksin. yemleri az ufaltacaksın hızı az bişey düşüreceksin bak bakalım harita nasıl büyüyorr

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Screenshot_30.png
adam cam gibi oynuyor bu eskiden boyle degildi. ben site daha iyi olsun diye ugrasıyorum derdim user falan kacırmak degil kacxırma derdim olsa şu tasarıma 4 bin tl para verdim niye vereyim 3 bin tl sagdece mobil yukletilere verdim ben agar.live gibi sizler uzerinden para kazansam ooo alasını ederdim benim turk sitelerinde reklam gelirim yok reklam koymuyorum sitelere turklere koymuyorum daha dogrusu

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
tamamdır ne diyorsanız o dur admin azıcık daha büyüse daha güzel olurdu sadece.
azcıkdaha büyümüyor. 3200 haritanız var 30201 yaptıgımda haritanın kenarına geldiginde harita teper fırlatır kutleyi gecen gun yaptım az büyüttüm haritanın bir tarafına fırlattı. haritanın kücülmesini isdiyorsan kütleyi kücülteceksin 16 parcalanmayı 8 düşüreceksin. yemleri az ufaltacaksın hızı az bişey düşüreceksin bak bakalım harita nasıl büyüyorr

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap