Türk Server Zafer2 Yeni tasarım

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Merhana Gençler.

Screenshot_13.png

Merhaba arkadaşlar Yeni tasarımı Tanıtmadan Önce Neden böyle bişey yaptık bunları izah etmemin gerekdigini düşünüyorum.

Öncelikle daha önce çok kez dile getirmiştim "PKK ProvagangaSı Ve küfürler" 3 Kere savcılıga gittim 2 kere ofisime Bilişim suçlarından gelindi Bilgisayarım sunucum kontrol edildi Küfür ve PKK gibi nickler ile takılan kullanıcıların bilgilerini isdediler. bazılarını verebildik bazılarını veremedik kayıt yokdu. Öncelikle bu tasarım weri tabanlı ip bilgisi kayıt ediyor. ve Bilgisayar "MAC" Kaydı alıyor. hadi proxy ile küfürler ediliyor hani bulunamaz benim ipi yok güney koreydi ws idi kaçış yok bunu söleyim pc Mac kaydı alıuyor. Benlik bir sıktı yok. ki savcılık polis ws geldiginde kahvelerimizi içer kayıtlarımıza bakarız bunu açık ve net söylüyorum 3 kuruş kazanmadıgım bir oyun sitesinden 100 kuruş zarar çekemem ter dökemem ya kapatmam lazım burayı. Eski kullanıcılarımı madur etmekde isdemiyorum şurası açık eglenmenize sohbetinize bakın. biraz türkcem iyi degildir kusura bakmayın. Neyse Biraz tanıtım yapalım.

1.Oyunumuza google ve facebook hesabplarınızla kayıt oluyorsunuz kayıt olurken mecburi sözleşmeyi okudum onaylıyorum tiki geliyor sözleşmemizde sitenin alt bölümünde onu okuyarak kayıt olun.
2.Kayıt olmadan oyun içi Sohbet edemezssiniz. Kayıt olmanız gerkiyor.
3.Klan Tag sistemi Klan başkanları Konu altında Clan taglarını belirtsin ekleme yapalım sisteme.
4.Oyundaki skins sistemi png degil bilginize skins ekleme olayı çok zorlaştı benim için "webp" resimlerinden oluşuyor.
5. 4 ayrı arka plan sistemi beyaz, siyah, yeşil, kız kardeşlermiz için pembe. 2 tane kareli bal petegi şekilli arka plan.
6.skins sitemine border eklendi yani daha canlı ve kımılşdayan büyüyüp şişen skinler oldu.
bu skinler bilgisayarı kuvvetli olmayan arkadaşlarda sorun cıkara bilir anti lag sistemini tikleye bilirler.
7.Chat sistemi chati kapatıgınızda sitede saldırıda olsa donma yaşamamanız için arkaplanda çalışmayacak. ve özel emojiler eklendi.
8 leader board 10 kişilik oldu 11 ci sıradaki kişi sizin hangi konumda oldugunuzu bildiren bir sıralama yaptık.
9.server giriş portları kare haline getirildi.
10. mini map deiştirildi FPS Sistemi chat bölümüne getirildi.
11. kordinat bölümü chat sisteminde oradan kordinat atabilirsiniz.
12. oyun içindeki VİRİS ler belirsizdi belirgin hale getirildi.
13.Telefoncular için Playstore ve app eklendi.
14 aklımda olmayan bir sürü deişiklik yapıldı. Çoguda setinsk bölümünden inceleyin.

Arkadaşlar oyun yapısına el sürülmedi inşallah daha iyi huzurlu oyunlar oynarsınız. tr.agar.bz yide ilerde aynı tasarıma geçircem şimdilik zafer2 üzeriden oyununuza devam ediceksiniz kalın salıcaklan.

NOT LW LER PAZAR GÜNÜ SİLİNECEK DAHA ZOR OLAN BİR LW PUANI YAPACAGIZ ŞUAN ÇOK BASİT.

Son düzenleme:

sibermt2

Level 1
Üye
Tepki
0
ཌᴼᴳད Tagını ekleyebilir misiniz klan

başak

Level 1
Üye
Tepki
1
Elinize sağlık çook güzel olmuş ama space atma şekli hızı vs aynı kalsaymış keşke

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
ekledim

dgn

Level 1
Üye
Tepki
1
Herkese hayırlı ve güzel günler arkadaşlar. Site kurucumuz ve adminimiz çeşitli yenilikler ve güncellemeler ile oyunu daha iyi ve performans odaklı hale getirerek oyuncu açısından en iyi duruma taşımayı amaçlıyor. Bu nedenle çeşitli değişiklikler geldi. Herkesin beğenme ve beğenmeme algıları farklı olduğundan eleştiriler ve güzellemeler gelmekte. Buna dair lütfen sabırlı olalım ve yapılan değişikliklerin oturmasını bekleyelim. Gereksiz eleştiriler ile site tarafında yetkilileri sıkmayalım. Belirli zaman sonrasında her şey oturmuş ve daha iyi hale gelmiş olacaktır.

Ben ⓵ FirstᦔᦋN olarak;
kurucusu olduğum First Klanı adına KLAN TAGIMIZI oyuna eklediği için kurucuya teşekkür ederim.

Sağlıcakla.
upload_2022-2-26_1-9-20.png

Son düzenleme:

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Screenshot_25.png Screenshot_26.png

arkadaşlar setinks ayarlarında virüsresmini açdıgınzıda yanan virüs geliyor.kapatıgınzıda resim de olan virüs akdif oluyor. FPS yükselemsinin sebebi isde 2 ci resim ikinci resmin kenarında cember var bu cember resmi çaliştırıyor bu şekilde oynarsanız fps düşer kaliteli pc si olanlarda sıkıtı yaratmaz pc sine guvenenler acabilirler.

Konuda space takılıyor ws denilmiş hiç bieşeye dokunulmadı. fps yüksekdir o yüsden yapar bilgisayarınıza uygun bir ayari setinksten yapın o şekilde kullanın

olsunlar Tag larını klan bölümüne ekleme yapıvereyim.
Birde Oyun CHROME tarayıcısına daha iyi uyumlu Chrome de oynarsanız daha güzel oyun oynarsınız Frefox mesela bu tarayıcı cok eski sürüm Chrome kadar etkili deil Chrome de sorunsuz oyun oynarsınız

Son düzenleme:

isimsiz2003

Level 1
Üye
Tepki
0
Skin olarak eklermisiniz? -PST-

Ekli dosyalar

• 253-2536029_sleep-icon-mode-hd-png-download.png
    253-2536029_sleep-icon-mode-hd-png-download.png
    39.5 KB · Görüntüleme: 6

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
arkadaşlar şuan için ekleyebilecegim işlem Clan tagları clan sahipleri konuya vakıf olsunlar Tag larını klan bölümüne ekleme yapıvereyim.

Son düzenleme:

ECE

Level 1
Üye
Tepki
0
Oyunda en cok papatyalar aktif neden en aşşadayiz?

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Oyunda en cok papatyalar aktif neden en aşşadayiz?
3 cü sıradasınız. halletcem ece hanım ilerleyen zamanlarda kontrol edicem en akdif clanları üste cekicem. şuan tasarımsal sıkıtılar varmı onlar gideriyorum.

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Tamamdır tasarımda sorun yok gibi bir virüs rengine takık arkadaşlar vardı eski görünümünüde ayarlara ekeldim onu kulana bilirler. gerci eskisi bir dikene benzemiyordu. benzemiyorda zaten eminim lafını edenlerde kullanmayacak yeni dikeni kullanacaklar.

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
esk
Tamamdır tasarımda sorun yok gibi bir virüs rengine takık arkadaşlar vardı eski görünümünüde ayarlara ekeldim onu kulana bilirler. gerci eskisi bir dikene benzemiyordu. benzemiyorda zaten eminim lafını edenlerde kullanmayacak yeni dikeni kullanacaklar.
eski sistem eski dikenler daha iyiydi admin şuan çok güzel şeyler eklemişsin eyvalah ama eski türks ile alakası kalmamış oyunun resmen.
space atıyorsun geç gidiyor space yem basıyorsun parçalar çok çabuk küçülüyor oyun oynanmaz böyle hacı hiç kimse oynaamaz inan bana bu srver kaç yıldır ayakta hala onlarca oyuncusu var bot sorununu çözdüğünüz gün bir anda oyun dolup taştı fakat çok diken koymuştunuz bundan çoğu oyuncu rahatsızdı ve server yine boşaldı kimse girmedi tek eksiği dikenleri azaltmanızdı çok diken vardı onun yerine yavaş modu geç space basan büüyüdüğün zaman dikeni bile fark edemiyorsun renginden dolayı yeşil diken daha mantıklıydı bütün agario serverlerinde yeşil diken var çünkü en mantıklısı yeşil diken herneyse emeklerine saygısızlık etmiyorum admin lütfen beni yanlış anlama sana yardım etmeye çalışıyorum bana inanmıyorsan sana ekran görüntüsü atabilirim bak oyuncular nasıl isyan ediyorlar bütün arkadaşlarım isyan ediyor bu konuda eski türks olmadan oynanmaz diyorlar bende onlara katılıyorum bu oyunu sevmemizin sebebi hızl ve seri space atmasıydı yani kısacası 1 yıl önceki türks modunu istiyoruz senden umarım bizi üzmezsin admin eski türks modu istiyoruz zaten üyelik hesap falan getirmmişsin bunlara okey çok güzel eyvalah eline sağlık

agarcı

Level 1
Üye
Tepki
0
5 yıldır oynadımığız eski türk modunu istiyoruz admin böyle oynanmaz rica ediyoruz senden eski modu geri getir bütün oyuncuları agario liveye kaptırıyorsun eski sistemi getir dikenleri azalt yeterlidir.

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
ya havle arkadaşlar konuyu okumuyorsunuz siz sanırım? yahu eski dikeni isdiyorsan ayarlar menusunden dikenini sec. oyunu ful oynarsanız donma yaşaya bilrisiniz ayarlarınızı yapın dikeni azaltırız oyundan sorun yok sopace ws demişsiniz oyunun arka planında bişey yokki server dosyaları ile oynamadıki senin diken dedigin mevzu tasarımdan öncede vardı

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
sizin eski turkÜn oyunu TEST DENİLEN PORT OYUNDA MEVCUT ONUMU DİYORSUNUZ SİZ? ORADA OYNAYIN AZ KONUYA DONUN SONRA

Şuanki diken ayarları
virusMinAmount = 25
virusMaxAmount = 40
virusStartMass = 550
virusFeedAmount = 10

Sheena Ryder

Sheena Ryder
Üye
Tepki
0
5 yıldır oynadımığız eski türk modunu istiyoruz admin böyle oynanmaz rica ediyoruz senden eski modu geri getir bütün oyuncuları agario liveye kaptırıyorsun eski sistemi getir dikenleri azalt yeterlidir diğer modlarin da oto bölünmesini az daha yukseltseniz seviniriz -- JUDDAS

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Buda orjinal diken ayarları.
virusMinAmount = 10
virusMaxAmount = 50
virusStartMass = 225
virusFeedAmount = 7

Şimdi taner sen gecenelrde harita büyültün demiştin?

borderLeft = 0
borderRight = 25000
borderTop = 0
borderBottom = 25000

bunalr orjinal harita ayarları. şuanki harita ayarları ise 3200 ne olcak şimdi bu dikelneler bu haritaya az deilmi

Sheena Ryder

Sheena Ryder
Üye
Tepki
0
Buda orjinal diken ayarları.
virusMinAmount = 10
virusMaxAmount = 50
virusStartMass = 225
virusFeedAmount = 7

Şimdi taner sen gecenelrde harita büyültün demiştin?

borderLeft = 0
borderRight = 25000
borderTop = 0
borderBottom = 25000

bunalr orjinal harita ayarları. şuanki harita ayarları ise 3200 ne olcak şimdi bu dikelneler bu haritaya az deilmi

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap