Türk Server Zafer2 Yeni tasarım

'agario pvp serverler' forumunda KraL tarafından 25 Şubat 2022 tarihinde açılan konu

1. 0JUDDAS73

0JUDDAS73 Level 1 Üye

5
    0
    1
    26 Şubat 2022
    Erkek
    altyazılı film izle
    Admin Whatsap veya herhangi bir sosyal medyadan konuşabilir miyiz veya telefondan arasam müsaitseniz tabi

2. taner

taner Level 1 Üye

17
    1
    3
    2 Şubat 2022
    Erkek
    hacı 5 yıl önce bukadar çok diken yoktu yeni güncelemenden sonra dikenler yüzünden oyundan soğuduk yaw space atamıyoruz her iki sanişyede bir bi patlıyoruz heryerden diken çıkıyor

0JUDDAS73 bunu beğendi.
  3. KraL

KraL Administrator Site Yetkilisi Administrator

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    tamam eski haline getirdim server reset atıonca akdif olur 10 dakak sonra

4. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    wabsapp telefon nosu kimseye vermiyorum kusura bakmayın. sagdece dogan diye bir cocuk var ara ara onunla instegramdna görüşüyoruz

0JUDDAS73 bunu beğendi.
  5. taner

taner Level 1 Üye

17
    1
    3
    2 Şubat 2022
    Erkek
    eyvalah reis inan bana eski haline getiridğine pişman olmazsın izle oyun nasıl dolup taşıyor agario liveye veya inciye kaptırdığımız bütün oyuncular gelirler hepsini bilgilendirecem şimdi

6. 0JUDDAS73

0JUDDAS73 Level 1 Üye

5
    0
    1
    26 Şubat 2022
    Erkek
    Admin rica etsek diğer modlarin da oto atmasını yükseltsen 150k civarı
    oyunlar düzeninibozmayacagım bak tanerler geldiler yok oyunuda kutleyi büyüt dediler kütleyi buyutuk harita kücük adamalr kapladı oyunu sonra harita büyüttük diken az geldi diken ekledik şimdide cok diye bagırıyolar en guzeli dokunmamak

7. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    iyide zaten oyunun orjinal hali sitede test severde var sagdece haritası 2500 oradan bir bakın donun bana dedim ama bakmadınız halan yazıyorsunuz burada

8. taner

taner Level 1 Üye

17
    1
    3
    2 Şubat 2022
    Erkek
    re
    reis acelemiz yok senide bunaltıyoruz ikidebir kusura bakma ya hakını helal et bakacaz şimdi hepimiz oyuna döneriz sana

9. agarcı

agarcı Level 1 Üye

8
    0
    1
    27 Ocak 2022
    Erkek
    admin kasmayıda düzeltirsen tam olacak

iyide kasma yok kardeşim chromeden oyna ben 124 fps de oynuyorum oyunun orjinal hali ile oyna borderi kapat

10. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    demek isdedigim şu oyunun orjinal hali zaten sitede var. gelişmiş sistemleri siz tiklerseniz eski oyunu oynayamassınız hiç bişeyi tiklemeyin sagdece yeşil virüsütikleyin oynayın oyunun orjinal hali o

11. taner

taner Level 1 Üye

17
    1
    3
    2 Şubat 2022
    Erkek
    eski sistemi istiyorsak oyunun donmasına katlanacaz kardeşim adamı fazla sıkmayın bunlatmayın adamı bi durun ya

12. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    Screenshot_27.png
    bunun tikini kaldırın bunu tikli oynarsanız lag sorunu yaşarsınız pc nizin iyi olması lazım

13. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    lag sorunu falan yok size resim olarak izah edicem şimdi anlaatcagım. bu borderle oynadıgım oyun FPF 70 LERDE LAG GELİYORUM DİYOR
    Screenshot_28.png

agarcı bunu beğendi.
  14. agarcı

agarcı Level 1 Üye

8
    0
    1
    27 Ocak 2022
    Erkek
    admin sağol tek türks haritasını büyütsen tamamdır BÜYÜKYA ZATEN 3200 3201 OLMAZ O KARİTA

15. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    ŞİMDİKİ OYUNUDA ESKİ DÜZENDE OYNADIM 125 FPS BU SİZİN ESKİ OYUNUNUZ Screenshot_29.png

16. taner

taner Level 1 Üye

17
    1
    3
    2 Şubat 2022
    Erkek
    küçükmü harita anlamadım

17. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    admin sağol tek türks haritasını büyütsen tamamdır BÜYÜKYA ZATEN 3200 3201 OLMAZ O KARİTA

18. agarcı

agarcı Level 1 Üye

8
    0
    1
    27 Ocak 2022
    Erkek
    tamamdır ne diyorsanız o dur admin azıcık daha büyüse daha güzel olurdu sadece.
    azcıkdaha büyümüyor. 3200 haritanız var 30201 yaptıgımda haritanın kenarına geldiginde harita teper fırlatır kutleyi gecen gun yaptım az büyüttüm haritanın bir tarafına fırlattı. haritanın kücülmesini isdiyorsan kütleyi kücülteceksin 15 parcalanmayı 8 düşüreceksin. yemleri az ufaltacaksın hızı az bişey düşüreceksin bak bakalım harita nasıl büyüyorr

19. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    Screenshot_30.png
    adam cam gibi oynuyor bu eskiden boyle degildi. ben site daha iyi olsun diye ugrasıyorum derdim user falan kacırmak degil kacxırma derdim olsa şu tasarıma 4 bin tl para verdim niye vereyim 3 bin tl sagdece mobil yukletilere verdim ben agar.live gibi sizler uzerinden para kazansam ooo alasını ederdim benim turk sitelerinde reklam gelirim yok reklam koymuyorum sitelere turklere koymuyorum daha dogrusu

agarcı bunu beğendi.
  20. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    tamamdır ne diyorsanız o dur admin azıcık daha büyüse daha güzel olurdu sadece.
    azcıkdaha büyümüyor. 3200 haritanız var 30201 yaptıgımda haritanın kenarına geldiginde harita teper fırlatır kutleyi gecen gun yaptım az büyüttüm haritanın bir tarafına fırlattı. haritanın kücülmesini isdiyorsan kütleyi kücülteceksin 16 parcalanmayı 8 düşüreceksin. yemleri az ufaltacaksın hızı az bişey düşüreceksin bak bakalım harita nasıl büyüyorr

Bu Sayfayı Paylaş