Zafer2 Server Güncellemesi

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
şuanki tasarımda 160 fps leri görüyorum ben turke giriyorum şuan 120 fps yani yeni tasarım cok kalite bir tasarım pc yi yormayan bir tasarım. + insanlar isdedikleri temada oynaya bilcek sen maviyi sevmezsin beyazda oynarsın ama mavi oynamak isdeyen mavide oynar. şuanda turkdeki leader boart sanırsam 10 kişiye düşürdüm. aslında 11 ci kişinin kacıncı sırada oldugunu gösderen yazılım yaptırdık yeni tasarımda hepsi meydana gelcek 1 2 gün bekleyin. siteye girişler facebook google hesapları ile kendi nicklerinizle giriceksiniz başkası sizin nickinizi alıp sohbet edemiycek.

kayıtsız olarak gire bilir sizin nicklerinizle ama sohbet edemez.

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
üyelik hesap koyman çok güzel admin gerçektende öyle pkk propagandası dönüyor chate sürekli haklısınız üye olmadan chate yazamamaları çok güzel olur ozmn kimse hadini aşmıycak mükemel

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
şuanki tasarımda 160 fps leri görüyorum ben turke giriyorum şuan 120 fps yani yeni tasarım cok kalite bir tasarım pc yi yormayan bir tasarım. + insanlar isdedikleri temada oynaya bilcek sen maviyi sevmezsin beyazda oynarsın ama mavi oynamak isdeyen mavide oynar. şuanda turkdeki leader boart sanırsam 10 kişiye düşürdüm. aslında 11 ci kişinin kacıncı sırada oldugunu gösderen yazılım yaptırdık yeni tasarımda hepsi meydana gelcek 1 2 gün bekleyin. siteye girişler facebook google hesapları ile kendi nicklerinizle giriceksiniz başkası sizin nickinizi alıp sohbet edemiycek.

kayıtsız olarak gire bilir sizin nicklerinizle ama sohbet edemez.

çok güzel reis dört gözle bekliyoruz :D

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
üyelik hesap koyman çok güzel admin gerçektende öyle pkk propagandası dönüyor chate sürekli haklısınız üye olmadan chate yazmaları çok güzel olur ozmn kimse hadini aşmıycak mükemel
Ben sıkıldım çunku 3 kere cagırıldım. 1 kuruş karım yok. üsdüne sunucu parası ödüyorum.. birde savcılıklarda ahmetin mehmetin minik oglunun yaptıgı bok püsürük işlerle ugrasıyorum.

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
Ben sıkıldım çunku 3 kere cagırıldım. 1 kuruş karım yok. üsdüne sunucu parası ödüyorum.. birde savcılıklarda ahmetin mehmetin minik oglunun yaptıgı bok püsürük işlerle ugrasıyorum.

valahi öyle reis katılıyorum
insanı bunaltıyorlar üyelik hesap olunca kimse rahatsız edemez sizi.
bizde rahatlarız sizde.
çok emek veriyorsunuz harbiden ne kadar teşekür etsek yetmez elinize sağlık kolay gelsin

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap