Zafer2 Server Güncellemesi

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Merhaba arkadaşlar. aylardır bot sorunu yüzünden bayağı bir kullanıcı kaybımız oldu. sorunları tam olarak çözemesekte bu tür olayları en az seviyeye indirdik.

oyunumuzun izleyici modu kapalı idi izleyiciyi açtık. Zoom eklentisi kurduk. temada giriş arka plan siyagh olarak inşaa ettik. prosplit moduda kuracagım. byagı bir temizlik yaptık. konu altında düşüncelerinizi yazabilirsiniz. isdediginiz SİKİNLER VAR İSE KONU ALTINDA PAYLAŞIN EKLEME YAPABİLİRİM UYGUN SKİNLRİ.

BİRDE ŞUNUDA SÖYLEYİM BAKIN ZAFER2 ÜZERİNE GOOGLEYE AİT HİÇ BİR REKLAM WS YOK. YANİ SİTEDE GELİR AMACI OLMADIGI İÇİN KENDİ HALİNE BIRAKDIM. ÇOGU SİZE ÜZERİNDE ADSENSE REKLAMALRI ADİNPLAY REKLAMALRI MEVCUT BENİM SİTELERİMDE REKLAM VAR İSE KENDİ SİTELERİMİN REKLAMLARI AKDİFTİR.

NOT:

oyunumuz uyelikli bir oyun olmadıgı için küfür olaylarına değinecegim. bakın arkadaşlar PKK. PROVAGANGASI YAPANLAR. TEKRAR SÖYLÜYORUM BURASI TÜRKİYE KÜRDİSTAN YADA IRAK FALAN DEGİL BİR KAÇINIZIN BAŞI YANDI OYUNU DEGİL SANALI BİLE BIRAKDILAR. BİR GÜN KAPINIZA POLİS WS DİLİLİRSE BİLİNKİ AGARİO DA BİŞEYLER YAPMIŞSINIZDIR. 2 KERE PKK PROVAGANGASI YÜZÜNDEN SAVCILIGA CAGIRILDIM METERİAYLLERİMLE BİRLİKTE YANİ SUNUCU İP GİRİŞ KAYIT TARİH WS LER İLE BEN DEGİLİDİM DİYE YIRTMANIZA GEREK YOK ÇÜNKÜ SİZSSİNİZ. BİLGİNİZ OLSUN İPLER İSDENİYOR. CUMURBAŞKANINA HAKARET DEN İSDENİLDİ GECEN GÜN İP BİLGİSİ VERDİM BU TÜR SORUNLAR YARATMAYIN.

Son düzenleme:

başak

Level 1
Üye
Tepki
1
1 haftadır oyun böyle admin bey.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-02-13 174421.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-13 174421.png
    14.3 KB · Görüntüleme: 13

BUNAK NİNE

Level 1
Üye
Tepki
0
ADMİN AŞŞAGI YUKARI 8 SENE OLDU ZAFERLEYM OSN GÜNCELLEMEN GÜZEL OLDUU EMEGİNE SAGLIK

Son düzenleme:

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
mt.png
s.png
ss.png
sss.png
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
s.png
ss.png
sss.png

yeni tema sohbet alanı sohbet alanındaki 1 ci işaret site içindeki alanınızı kordine ediyor chat alanına yansıtıyor.

2 ci alan anti lag sistemi
3 cu alan sohbet penceresini aşagı indiiriyor.
dark modeye ek olarak siyah mavi pembe arka planlar ekledim.

son olarakda chat sistemine emojiler eklenecek eklendiginde paylaşacagım.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
s.png
ss.png
sss.png

Son düzenleme:

başak

Level 1
Üye
Tepki
1
Bunlar çook güzel değişiklikler. Oyunun temel mekaniklerine sadık kalıcak mısınız peki.

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Bunlar çook güzel değişiklikler. Oyunun temel mekaniklerine sadık kalıcak mısınız peki.
temel derken.

zaten meteriallerin üzerine yazılım yapıyoruz hali hazırdaki meterialleri geliştiriyoruz.

Son düzenleme:

başak

Level 1
Üye
Tepki
1
Oynanış, space atma biçimi, yem kasma v.s.
Yani bildiğimiz zafer 2 olarak kalıcakmı yoksa sadece tema, arayüz değişikliği mi ?

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Oynanış, space atma biçimi, yem kasma v.s.
Yani bildiğimiz zafer 2 olarak kalıcakmı yoksa sadece tema, arayüz değişikliği mi ?
onlar kalıcı özelikler sunucu ile alakalı bizim deişikliklerimiz sitesel ara yuz ws

BUNAK NİNE

Level 1
Üye
Tepki
0
ADMİNİM AYARLARDAN ZOM OLAYI BİDE SERVERE GİRERKEN MOD OLAYI GİRMEK ZORUNDA OLMASAK

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99

akses48

Level 1
Üye
Tepki
0
Admin yaklaşık 4 - 5 yıldır klasik te oynuyorum klasik serverin şuan ki hali haksız rekabete yol açıyor oyuna ilk giren ve yem kasıp büyüyen kişi sonraki gelen herkesi doğar doğmaz yiyor. Bunun sebebi ise haritanın küçüklüğü. En azından su an ki haritayı büyütürseniz daha iyi olur kanısındayım.

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
Admin yaklaşık 4 - 5 yıldır klasik te oynuyorum klasik serverin şuan ki hali haksız rekabete yol açıyor oyuna ilk giren ve yem kasıp büyüyen kişi sonraki gelen herkesi doğar doğmaz yiyor. Bunun sebebi ise haritanın küçüklüğü. En azından su an ki haritayı büyütürseniz daha iyi olur kanısındayım.
harita böyle iyi dostum eskisi gibi işte habire adama haritayı büyütüp demeyin bunatlmayın adamı bi teşekür etmeyi öğrenin adam çabalıyor istedğimiz şeyi yapmak için

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
admin seni yine rahatsız ediyorum kızmazsın umarım :D türks serverinde çok fazla diken var reis ya inanki space atamıyoruz okadar çok diken var dıskort sunucusunda nerdeyse 20 - 30 kişi sese girip oynuyoruz herkes aynı şeyi söylüyor çok diken var diyip isyan ediyorlar yeni güncelemeleriniz çok güzel şeyler yapmışsınız elinize sağlık şu dikenlere bi el atsan çok seviniriz 20 kişinin adına konuşuyorum teşekürler

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
admin seni yine rahatsız ediyorum kızmazsın umarım :D türks serverinde çok fazla diken var reis ya inanki space atamıyoruz okadar çok diken var dıskort sunucusunda nerdeyse 20 - 30 kişi sese girip oynuyoruz herkes aynı şeyi söylüyor çok diken var diyip isyan ediyorlar yeni güncelemeleriniz çok güzel şeyler yapmışsınız elinize sağlık şu dikenlere bi el atsan çok seviniriz 20 kişinin adına konuşuyorum teşekürler
1 2 güne yeni temaya geçilecek. yeni temalar. chat sistemi uyelik zorunlulugu getirilecek. ayarlamaları ozaman yaparız dikenler deişti zaten Screenshot_16.png bu şekilde oldu birde ara sıra yanıp sönen diken gelcek

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
reis gözünü seviyim renkli yanıp sönen dikeni türks moduna getirmeyin biz eski türks serverini istiyoruz yeni tema güzel elinize sağlık onda sıkıntı yokta dikeni değişmeyin admin sadece dikeni azaltın biraz.
rica ediyorum admin renkli yanıp sönen dikenleri türks moduna getirmeyin diğer modlara ekliyebilirsin türks modu şuan harika gerçekten sadece çok fazla diken var dikeni azaltın yeterlidir rica ediyorum

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
temada ne yapılıyorsa o yanıp sonen diye bişey yok goz alan bir renk de degil. kişiye özel tema yapamayız. modlarda deişen bişey yok modlar aynı zaten. ayrıca tuk de ki dikenler dikene benziyormu :D

kayıtlı nickle girmeyen kişiler chat den yazamıycak bunuda bilgi edinin. sonra bana diyolar sen turk düşmanımısın. sitenin heryeri küfür pkklı ws ler ile dolu. kac kere savcılıkdan ip isdediler saatlerce ugraştık en azından bu tür kişilere anında erişe bilcem.

Son düzenleme:

taner

Level 1
Üye
Tepki
1
sen en iyisini bilirsin reis dediğin gibi olsun bu arada gerçekten ben bir kişi değilim yemin ediyorum tüm grubumun adına konuşuyorum çok kişiyiz onlar söylerler bana bende yazıyorum size onların dediklerini kafama göre yazmıyorum inanki nerdeyse 7 yıldır bu oyunu oynuyoruz o yüzden sürekli eski türks serveri olsun diyoruz çünkü zamanında oyun dolup taşıyordu yüzlerce oyuncusu vardı o yüzden okadar rica etim en enazından size yardımcı oluyorum oyuncuların oyunu istediği tarzda fikir veriyorum size

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap