Zafer2 Server Güncellemesi

'Güncellemeler' forumunda KraL tarafından 29 Ocak 2022 tarihinde açılan konu

1. KraL

KraL Administrator Site Yetkilisi Administrator

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    altyazılı film izle
    şuanki tasarımda 160 fps leri görüyorum ben turke giriyorum şuan 120 fps yani yeni tasarım cok kalite bir tasarım pc yi yormayan bir tasarım. + insanlar isdedikleri temada oynaya bilcek sen maviyi sevmezsin beyazda oynarsın ama mavi oynamak isdeyen mavide oynar. şuanda turkdeki leader boart sanırsam 10 kişiye düşürdüm. aslında 11 ci kişinin kacıncı sırada oldugunu gösderen yazılım yaptırdık yeni tasarımda hepsi meydana gelcek 1 2 gün bekleyin. siteye girişler facebook google hesapları ile kendi nicklerinizle giriceksiniz başkası sizin nickinizi alıp sohbet edemiycek.

kayıtsız olarak gire bilir sizin nicklerinizle ama sohbet edemez.

taner bunu beğendi.
  2. taner

taner Level 1 Üye

17
    1
    3
    2 Şubat 2022
    Erkek
    üyelik hesap koyman çok güzel admin gerçektende öyle pkk propagandası dönüyor chate sürekli haklısınız üye olmadan chate yazamamaları çok güzel olur ozmn kimse hadini aşmıycak mükemel

3. taner

taner Level 1 Üye

17
    1
    3
    2 Şubat 2022
    Erkek
    çok güzel reis dört gözle bekliyoruz :D

4. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017
    Ben sıkıldım çunku 3 kere cagırıldım. 1 kuruş karım yok. üsdüne sunucu parası ödüyorum.. birde savcılıklarda ahmetin mehmetin minik oglunun yaptıgı bok püsürük işlerle ugrasıyorum.

5. taner

taner Level 1 Üye

17
    1
    3
    2 Şubat 2022
    Erkek
    valahi öyle reis katılıyorum
    insanı bunaltıyorlar üyelik hesap olunca kimse rahatsız edemez sizi.
    bizde rahatlarız sizde.
    çok emek veriyorsunuz harbiden ne kadar teşekür etsek yetmez elinize sağlık kolay gelsin

6. KraL

192
    27
    28
    11 Kasım 2017

Bu Sayfayı Paylaş