Yozgat Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Yozgat Okey Oyna

İç Anadolu bölgemizin iyice doğu taraflarında yer alan, küçük ve kendi halinde olan bir ilimizdir Yozgat. Çok büyük bir gelişmişliğe sahip olamayan bu şehrimizde insanların hayat seviyeleri de orta düzeydedir. Bu güzel yörenin güzel insanlarının hem eğlenmeleri hem de eğlenirken eş, dost, akraba bir arada olabilmeleri için açmış bulunmaktayız.

Yozgatlı olup da memleketten çok uzak da ve memleket hasreti çekiyorsanız, bir nebze olsun özleminizi gidermeniz için en doğru adrestesiniz. Yozgatlıların bir arada olduğu ve sabahlara kadar hem okey oynayıp hem de sohbet edebildikleri tek ortam

, Yozgatlının sanal dünya üzerinde ki kendisine ait olan eğlence bazlı tek buluşma noktasıdır. Okey sitemize geldiğiniz zaman sadece okey oynamanın zevkine varmakla kalmayacaksınız, aynı zaman da hemşerilerinizle bir arada olmanın ve onlarla sohbet edebilmenin de keyfine varacaksınız. Yozgatlılar için açılmış olan okey sitemiz de 24 saat aralıksız olarak okey oynanmakta ve yine aynı şekilde sohbet devam etmektedir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst