Yepyeni PvP Server Tanıtım Sitesi | metin2pvprehberi.com | Diğerlerine Benzemez! | Dün açıldı, hemen

quaress

Level 1
Üye
Tepki
0
Herkese merhaba,

Taptaze, capcanlı Metin2 PvP tanıtım sitesi metin2pvprehberi.com dün açıldı!. Diğer tanıtım sitelerinde alt sıralarda kalmaktan kurtulamıyorsanız, bir an önce, sitemiz kalabalıklaşmadan yerinizi alın.

'nin diğer tanıtım sitelerinden farkları:

• Özelleştirilmiş kategorilendirme seçeneği: Bu özellik sayesinde server'lar arasında kaybolmak yerine istediğiniz kategoriyi seçerek yalnızca o kategorideki (Orta-Editsiz-Betalı-Lycansız gibi) server'ları görebilirsiniz. Böylece bir oyuncu olarak aradığınızı bulmanız kolaylaşır. Server sahibi olarak ise daha fazla ön plana çıkarsınız.

• Sade görünüm: Karanlık (dark) temaların verdiği okuma güçlüğü, her yerden fırlayan pop-up reklamlar, yüzlerce reklam slotu gibi karmaşık görünüme neden olan bileşenler sitemizde yoktur. Böylece her server tanıtımı kolaylıkla görülebilir.

• Aktif canlı sohbet seçeneği: Herhangi bir istek, öneri veya şikayetinize en kısa sürede cevap veren canlı destek ve iletişim formu seçeneği sayesinde sitemizi hep birlikte daha kullanışlı hale getirelim.

• Blog özelliği: Kısa bir süre içerisinde açılacak olan blog kısmı ile Metin2 Pvp Server'ı nasıl açılır, en iyi sunucu hizmeti veren firmalar hangileridir, server'ınıza daha çok oyuncu çekmek için izleyeceğiniz yöntemler nelerdir, gibi konulara yer verilecek ve siz değerli PvP sahiplerine sürekli güncellenecek bilgiler verilecektir.

• Sade, görünür, reklam engelleyiciler tarafından engellenemez reklamlar.

• Server'ınızı ön plana çıkartmak için Google reklamlarına server'ınızı adapte etme: Sitemize reklamını vermiş olduğunuz server'ınızı Google reklamlarımıza entegre ediyoruz. Böylece SEO değerlerinize katkıda bulunarak daha fazla oyuncuya ulaşmanızı sağlıyoruz.

'nde hemen yerinizi almak için server ekleyin:

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap