Yeni Fortnite karakterleri Chris Redfield ve Jill Valentine oldu

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Resident Evil-Fortnite crossoverı kapsamında yeni Fortnite karakterleri Jill Valentine ve Chris Redfield oldu, Jill ve Chris ikişer skin ile birlikte oyuna eklendi.
Yeni Fortnite karakterleri, Resident Evil hayranlarının çok yakından tanıdıkları iki isim: Jill Valentine ve Chris Redfield.


İlk oyundan beri tanıdığımız ve son dönemde çıkan Resident Evil 3: Remake ve Resident Evil: Village ile kendilerini hatırlatan S.T.A.R.S. üyeleri, Fortnite Adasını zombi istilasından kurtarmaya geliyorlar.
Yeni Fortnite karakterleri belli oldu
Fortnite son dönemde "zombi" istilalarında hayatta kalmaya alışmış karakterleri bünyesine katıyor. Bunun en yakın örneği, geçtiğimiz haftalarda Fortnite'a eklenen Rick Grimes ile olmuştu. Bir kaç ay önce de Dead by Daylight-Resident Evil crossover'ı gerçekleşmiş ve büyük ilgi görmüştü.


Yeni Fortnite karakterleri
Chris Redfield ve Jill Valentine'ın alternatif görüntüleri, Resident Evil: Village ve Resident Evil 3: Remake'den alınmış. Chris ve Jill'i tek seferde beraber veya ayrı ayrı almak mümkün. Karakter paketlerindeki eşyalardan biri, meşhur can yenileme bitkisi Yeşil Bitki ve mavi ve kırmızı versiyonları ile de gelecek. Ayrıca orijinal RE oyunlarında oyunu kaydetmemizi sağlayan daktilo, Cızbızcı kazması (Umbrella yapımı biyosilah karşıtı bıçak) ve bir zamanlar kötülerin elinde olan Şok Sopası kazması karakter paketlerinde bulunan silah ve eşyalar.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst