Yeni Fortnite karakteri Venom oldu

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Fortnite'ın 2. Bölüm: 8. Sezon Battle Pass'inde gösterilen Carnage ile birlikte yeni Fortnite karakteri Venom oldu. 15 Ekim tarihinde vizyona girmesi umulan Venom: Let There Be Carnage öncesinde Epic Games, Carnage ile filme özel tasarlanmış Venom'u Fortnite içerisinde de buluşturmak istiyor gibi görünüyor.

Yeni Fortnite karakteri Venomun filme özel versiyonu oldu

Venom'un filmlere özel olarak getirilen versiyonuna ek olarak Eddie Brock'un Venom filmlerindeki Tom Hardy versiyonu da alternatif bir kıyafet seçeneği olarak geliyor. Eddie Brock kıyafetini almanız durumunda modele özel bir buton ile (Venom Dönüşümü ifadesi) Venom/Eddie Brock arasında geçiş yapabileceksiniz.


Yeni Fortnite karakteri Venom
Eddie Brock kıyafetini alan oyuncular maça başlamadan önce dolaplarından seçim yaparak maçlara Venom olarak da başlayabilirler. Eddie Brock kıyafetine ayrıca Simbiyot Tırpanı kazması da dahil. Ayrıca Eddie Brock tek başına veya Venom Paketi olarak da ayrı satılıyor. Venom Paketini alan kullanıcıların özel karakter sözüne (We are Hungry/Açız!) de sahip olacakları belirtiliyor. Ayrıca oyuna binek olarak Simbiyot Kanatlar planörü ekleniyor.

Venom aslında Fortnite'ın dördüncü sezonunda oyuna eklenmişti ancak Spiderman çizgi romanlarından alışık olduğumuz haline daha yakındı. (göğsündeki log.o gibi) Bu paketteki versiyon ise tamamen film heyecanından nemalanmak üzere kurulu.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst