Wwe 12

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Devasa ringler, renkli ışıklar, heyecanla dolu büyük bir kalabalık ve birbirinden güçlü dövüşçüler... Evet, güreş heyecanı WWE 12 ile son hız devam ediyor!

Smackdown, Raw, Smackdown vs. Raw derken yıllardır birçok farklı isim altında güzel organizasyonlarla karşılaştık. Özellikle son dönemde ufak yaştaki arkadaşlarımızın Amerikan güreşçilerine karşı büyük bir sempatisinin olduğu açık. İşte o yüzdendir ki biz de bir kez daha belirtiyoruz, ve diyoruz ki: "İzleyin, eğlenin, ama bunları kesinlikle evde, işte veya okulda denemeyin!"

WWE 12'nin oldukça zengin bir ana menüsü var. Hemen her bir başlık, sizi saatlerce oyalayabilecek özelliklere sahip. Play, Universe, Road to Wrestlemania gibi başlıklara göz atalım öncelikle. Play seçeneğini işaretlediğimizde, ekrana gelen ayarlanmış maçları hemen oynayabiliyoruz. Seçebileceğimiz onlarca popüler dövüşçü var; Rey Mysterio, John Cena, Big Show, Randy Orton, Undertaker ve aklınıza gelebilecek birçok isim bulunuyor WWE 12'de. Tabii ki Divalar da unutulmamış. Özellikle Kelly Kelly'nin fazlasıyla seçilebilir bir karakter olduğunu düşünüyorum bayanlar arasında.


5.jpg

Dövüş başlasın

Play'i işaretleyip karakter seçimi yaptıktan sonra, arena ve ring seçimini yapmamız gerekiyor. Burada güzel seçenekler var. Kafes dövüşü yapabilir, Money in the Bank yapabilir, masa ve sopaları dövüşe dahil edebilir, ringden düşürüp diskalifiye etme seçeneklerini belirleyebiliriz. Her biri gerçekten çok eğlenceli ve televizyonlardan da gördüğümüz kadarıyla bilindik oyun tarzları. Tabii istersek 1'e 1, 2'ye 2, 3'e tek gibi mücadele seçeneklerimiz de var. Hatta daha fazlasını istiyorsanız, 40 dövüşçüye kadar sınırları bulunan Battle Royal yapabilirsiniz. Şimdi bu oyun türlerini kısaca açıklayalım.

Money in the Bank'de, ringin üzerinde bir para çantası bulunuyor. Onu almanız için, ringin ortasına merdiven dayamalı ve hızlıca çıkarak çantayı ele geçirmelisiniz, ancak bu o kadar da kolay değil. Çünkü rakipleriniz de o çantanın peşinde ve almak için her şeyi yapıyorlar. O yüzden çantaya ulaşmayı düşünmeden önce, rakiplerinizi iyice sersemletmeniz gerekiyor.

Ringden atıp diskalifiye etmede, adından da anlaşılacağı üzere ringde bulunan dövüşçüleri ring dışına atarak saf dışı bırakmaya çalışıyorsunuz. En sona kim kalırsa, kazanan da o oluyor. Masa ve sopaların bulunduğu dövüşlerde, bu araçları da kullanarak rakiplerinizi haşat etmeniz isteniyor. Tabii aksi de başınıza gelebilir. Takımlar halinde savaştığınızda da tam bir karmaşa bekliyor sizi. Yanlışlıkla kendi adamınızdan tutun, hakeme kadar herkesi dövebiliyorsunuz, ancak bu keyfinize keyif katıyor bir bakıma.
 
Home Register Log In
Üst