Wonderhairclinic | Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi

teomantekbas

Level 1
Üye
Katılım
14 May 2022
Mesajlar
12
Tepki
0

Türkiye'nin en kalabalık aynı zamanda herkese göre en güzel ve nadide şehri olan İstanbul'da, Avrupa yakasında bulunan Wonder Hair Clinic'te safir FUE yöntemi ile her şekilde doğal görünümlü sonuçlar veren devrim niteliğinde saç restorasyon tedavileri sunuyoruz. Dilerseniz öncelikle saç ekimin ne olduğuna beraber göz atalım.
Saçlarımız kişiliğimizi dışa vurduğundan insanlar için olmazsa olmaz vücut parçalarından birisidir. Saçlarımız dış görünüşümüzün ve estetiğimizin en önemli parçaları olduğundan herhangi bir yol ile saçlarını kaybetmiş veya eski haline nazaran eksilmiş kişilere uygulanan yönteme saç ekimi denir.
Türkiye’nin göz bebeği İstanbul’da safir saç ekimi yapan en önemli kliniklerden biridir. Alanında global çapta tanınırlığa sahip olan uzman doktorlar tarafından yönetilen W 'de hastalarının memnuniyeti ön plandadır. Operasyonların tüm süreçleri doktorlar tarafından takip edilir ve operasyona dahil olan her bir ekip üyesi medikal eğitim almıştır. Bugüne dek farklı ülkelerden birçok sayıda hastaya saç ekimi yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır.
Bir pazarlama aracı olarak ütopik sonuçlar vaat edilmez. Sizin istekleriniz göz önünde bulundurularak olabilecek tüm olası senaryolar önceden anlatılır, ekim yapılacak alanlara siz ile birlikte süreçler ve saç ekimi sonucunu etkileyen faktörler anlatılarak karar verilir. Bu sayede aylarca beklemenin sonunda hayal kırıklığına uğramazsınız.

dhi-sac-ekimi_n.jpg


Saç ekimi’nin yanında hastalarımızın isteğine göre kaş ekimi, sakal ekimi, yara ve yanık izi tedavisi, PRP Tedavisi, Mezoterapi tedavisi yapılmakta.
Wonderhairclinic’te saç ekimi fiyatları saç köklerine, dış görünüş olarak istenilen yapılara, istenilen farklı hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir.
Kliniğe ulaşmak için resmi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz:
Whatsapp hattından detaylı bilgi ve ücretsiz ön muayene için hemen iletişime geçin: 0534 970 32 14
Kliniğe mail atarak randevu almak ya da kafanıza takılan soruları yönelmek için:
[email protected]

 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst