Wonder Woman Fortnite ekibine katılıyor

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Wonder Woman Fortnite dünyasının en yeni üyesi olacak. Oyuna bir skin olarak eklenecek Wonder Woman'ın katılmasının ardından DC ekibi 5 kişiye çıkacak.
Wonder Woman Fortnite ekibinin en yeni üyesi olacak. Wonder Woman ile birlikte Fortnite'daki Justice League ekibi 5 kişiye yükselmiş olacak. Oyun içinde an itibariyle Superman, Batman, The Flash ve Aquaman bulunuyor. Wonder Woman'ın oyunun eşya dükkanına 19 Ağustos Perşembe günü ekleneceği belirtildi.

Wonder Woman Fortnite Justice League'ine katılıyor
Daha önce olduğu gibi oyuna eklenecek Wonder Woman skinini de önceden satın almak mümkün olacak. Epic Games, "Wonder Woman Cup" adında mini bir turnuva düzenleyerek kazanan oyunculara Wonder Woman skinini verecek. Wonder Woman'ın oyuna ekleneceği tarihten bir gün önce, yanı 18 Ağustos günü gerçekleşecek turnuva, en fazla 10 vs. 10 oyuncu şeklinde olacak ve 3 saatlik süre sonunda en fazla puanı toplayan takımlar Wonder Woman Fortnite skinini kazanacaklar.


Wonder Woman Fortnite
Wonder Woman skini oyuna 2 farklı varyasyon ile eklenecek. İlk varyasyon Diana'nın pantolonu tamamen giymeyi tercih ettiği, ikinci varyasyon ise filmlerin genelinden alışık olduğumuz etek şeklinde olacak. Ayrıca Wonder Woman'ın özel aracından baltasına kadar pek çok eşya da kozmetik olarak sunulacak.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst