Wolfteam nişangah rengi değiştirme

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
1. Oyun içerisinde ''Ayarlar'' menüsüne tıklayınız.

2. Ayarlar menüsü içerisinde bulunan ''DİĞER'' sekmesine tıklayınız.


3. ''NİŞANGAH AYARLA'' başlığı altında bulunan 6 renk seçeneğinden birini seçebilirsiniz.
Seçtiğiniz nişangah renginin sol tarafta bulunan kutucukta, oyun içerisinde nasıl göründüğünü görebilir ve tercihinizi buna göre yapabilirsiniz.


4. Nişangah renginizi seçtikten sonra alt tarafta bulunan ''TAMAM'' seçeneğine tıkladığınızda nişangah renginiz değişecektir.


Oynanacak olan harita: Nişangah rengi seçerken oynanacak olan haritada ağırlıklı olarak kullanılan rengin tonlarında bir renk seçmeniz sizi olumsuz etkileyebilir. Oynanacak olan haritada bulunan renk tonlarına zıt bir renk tonunu seçmek sizlere yararlı olacaktır. Bu bağlamda örnek verecek olursak; Petra haritası oynarken nişangah rengini sarı ve sarıya yakın tonlarda seçmenizi tavsiye etmiyoruz. Aynı şekilde Paien haritasının da renk tonları yeşil-mavi tonlarında olduğundan bu harita için de yeşil ve mavi renk tonlarını seçmeniz sizi olumsuz yönde etkileyebilir.

*Rakiplerinizin karakter rengi: Oyun içerisinde rakibiniz kırmızı takım ise nişangah rengini kırmızı seçmeniz de sizi olumsuz yönde etkileyebilir. Nişangah renginiz kırmızı iken karşınıza kırmızı renkte bir karakter çıktığında uzak mesafede nişan almaya çalışırken olumsuz yönde etkilenebilirsiniz.

Bu maddelere dikkat ederek seçtiğiniz nişangah renkleri sizlere fayda sağlayacaktır.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst