Wolfteam Haritalar Ve Bilgiler.

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
S2 YIKIMI-YIKIM-YIKIM C:
*Çoğu Kullanıcı Tarafından Çok Sevilen Bu Modlar En Rahat Kasabileceğiniz Modlardır.İyi Bir Oyuncuysanız Bu Modları 9 Kazanma Olarak Oynayın Ve Oyunu Hemen Bitirmeye Çalışın En Yüksek Öldürme Oranıyla Yani Kral Olarak Oyunu Bitirmeye Çalışın.Eğer 9 Kazanmayı 8-9 Dakika İçinde Bitirip Kral Olursanız 1000-2000 Hatta Öldürme Oranınıza Göre 3000 Bile GP Gelebilir.


Ölüm Oyunu l Ölüm Oyunu C l Kurt RKP Kurt l Bıçak l Sniper l Tabanca l:
*Bu 2 Modda Oyuncular Tarafından Sevilen Oyunda En Çok Oynanan Modlardır.Bu Modlarda Alacağınız Max GP 1000 Oda 100 Öldürme Falan Yapabilirseniz.Ölüm Oyunu Ve Bunun Bütün Yan Modları (Bıçak,Sniper,Tabanca,Kurt RKP Kurt, Ölüm Oyunu C...)Seri Oyun Oynanmalıdır.Mesela 40 Puan 10 Dakika. En İdeali Budur Ve Bu Şekilde 3 Oyun Oynarsanız,S2 YIKIMINDA 1 Oyun Oynamış Gibi Olur Bol GP Kazanırsınız.İşgal l Kurt İşgali l EX İşgal l:
*Bu Modlar Oyunda Çok Oynanmayan Fakat Bol GP Veren Modlardır.Bu Modlar 5 Kazanma 3 Dakika Oynamanız Gayet Normaldir.EX İşgalde Genellikle Covolt Köprüsünde Oynarlar Ve Bu Mod İçin En Güzel Harita Covolt Köprüsüdür.EX İşgal Covolt Köprüsü Oynarken Hayalet Kurt Olmanızı Öneririm D-B Karargahlarına Pusarak Gelenleri Rahatlıkla Vurarsınız İşgal Ve Kurt İşgalide Genellikle Paien Labr. Da Oynanır.Kurt İşgali Modunda Kutuların Üstüne Çıkarak Karargahlara Çıkarak Gelen Kurtlar Size Vuramadan Onları Vurabilirsiniz.Kurtlar Çok Pusmalı Ve Tek Başlarına Dalmamalıdır.Hep Beraber Farklı Yerlerden Saldırdıklarında İnsanların Hiç Şansı Olmuyor. İşgal Modunda İse Her 2 Takımda İnsan.Bu Modda Her Takıma 1 Sniperci Gerekli Herkes Pusmalıdır. Bencil Oynayanlar Genelde Kaybeder.Pusan İnsanlar Bencil Oynayarak Koşanları Öldürür.Bu Modları,En Yüksek Kazanma Ve Dakika Olarak Oynarsanız +1000 , +2000 GP Verebilir.

l Uyku Modu l
*Çok Sevdiğim Bir Mod Olan Uyku Modunda Takımın Yarısından Fazlası Bencil Oynarlar.Uyku Modunda Ölen Oyuncular Canlandırılabiliyor.Fakat Bazı Bencil Oyuncular Yanınızdayken Bile Reslemeden Geçiyorlar.Kendinizi Güçlü Sanmamalısınız.Takım Arkadaşlarınızı Resleyerek Oynarsanız Çok Rahatlıkla Kazanırsınız.Bu Modu En Yüksek Kazanma Ve Dakikada Oynanırsa +1000 , + 2000 GP Verebilir.
KURT AVI l Kurt Avı C l :
*Bu Modlarda Oyunda 2-3 Sırada En Yüksek GP Veren Sırasındadır.Eğer İnsanı İyi Kullanıyorum Diyorsanız Kurt Avı C l Kurtu İyi Oynarım Diyorsanız Kurt Avı l Modunu Öneririm.Neden Mi? Çünkü Kurt Avı C Modunda İnsan Ve Kurt Vurdukça Canları Doluyor O Yüzden Kurtun İnsanları Pek Vurma Şansı Yok.Kurt Avı C De Mavi Takım İnsan Olduğundan Mavi Takım Temel Karakterine 9800 Altınlık Bottan Alın,Mavi Takım Çatısına Çıkıp "Paien Labr."Panosunun Üstüne Zıplayın.Yerinizi Ortalayın Ve Gelen Giden Kurtları Öldürün Sizi Vurmaları Çok Zor.Kurt Avı Modunda İse Lusian Ne Yapmalı? Doğduktan Sonra Direk Rakiplerinin Yanlarına Giderek Düz Vurup Onları Öldürmeli. Nede Olsa Canları Dolmuyor. Bu Şekilde Rahatlıkla Kasılabilirsiniz. Fakat Kurt Avı Modunda Lusian Hızlı Olmalı Rakiplerine Pusma Şansı Vermeden Onları Öldürmeli.Ayrıca Arkadaşlar Cumartesi Ve Pazar Yani Hafta Sonu Günlerinde %100 GP ve Altın Eventi Aktif Oluyor.Bu Şekilde Çook Rahat Kasılabilirsiniz
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst