Warband Diplomacy 4 Litdum Modu İndir

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Tepki
6

Warband Diplomacy 4 Litdum Modu İndir​

Warband Diplomacy 4 Litdum modu
, Mount and Blade: Warband oyununun bir modifikasyonudur ve bazı yeni özellikler sunar. Bu özellikler şunları içerir:
  1. Yeni bir harita: Mod, yeni bir harita ekler. Bu harita, bazı yeni yerleşimler, kaleler ve köyler içerir.
  2. Yeni silahlar ve zırhlar: Mod, yeni silah ve zırh setleri ekler. Bu setler, oyuncuların karakterlerini daha iyi korumalarına ve savaşta daha etkili olmalarına olanak tanır.
  3. Diplomasi: Mod, oyunculara daha fazla diplomasi seçeneği sunar. Bu seçenekler arasında barış görüşmeleri, ticaret anlaşmaları, ittifaklar ve hatta evlilik teklifleri yer alır.
  4. Eğitim sistemi: Mod, oyunculara karakterlerini eğitmeleri için yeni seçenekler sunar. Oyuncular, karakterlerinin becerilerini geliştirmek için özel eğitimciler tutabilirler.
  5. Yeni karakter özellikleri: Mod, oyuncuların karakterlerine yeni özellikler ekler. Bu özellikler, oyuncuların karakterlerinin daha farklı ve özelleştirilmiş hale gelmesine yardımcı olur.
  6. Ek görevler: Mod, oyunculara yeni görevler sunar. Bu görevler, oyuncuların düşmanlarına karşı daha etkili olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
  7. Güncellenmiş ekonomi sistemi: Mod, oyuncuların daha iyi bir ekonomi oluşturmalarına yardımcı olacak yeni özellikler ekler. Bu özellikler arasında daha fazla ticaret seçeneği, daha iyi tarım ve daha fazla üretim seçeneği yer alır.
Bu özellikler, Warband Diplomacy 4 Litdum modunun bazı ana özellikleridir. Bu mod, oyuncuların Warband oyununu daha da özelleştirmelerine ve daha heyecanlı bir deneyim yaşamalarına yardımcı olur.

Warband Diplomacy 4 Litdum Modu İndir
me Linki :

Moderatörün son düzenlenenleri:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap