Virtua Tennis 4: World Tour Edition

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
591
Tepki
1
PS Vita’nın piyasaya çıkışının üzerinden 1 ay kadar geçti. Çeşitli türde oyunlar yapılan bu yeni konsolda FIFA Football ve Everybody’s Golf dışında pek de bir spor oyunuyla karşılaşamadık. Tabi ki Table Football isimli AR oyununu hiç bu oyunların arasına katmıyoruz. Ancak SEGA, PS Vita için ilk oyununu Virtua Tennis serisinden seçti. Bakalım Virtua Tennis 4: World Tour Edition, bize bu yeni konsolda tenis sporunu sevdirebilecek mi?

Elimde raket geziyorum dünyayı

Her ne kadar ülke olarak bu spora uzak olsak da son senelerde TV’lerde yayımlanması ve ülkemize önemli isimlerin gelmesiyle yavaş yavaş tenis sporunu sevmeye başladık. Benim de yıllar önce bir süre sırf boş zaman doldurmak amaçlı ilgilendiğim bu spor, izlendiği kadar kolay görünmüyor. Hem taktiksel, hem de fiziksel açıdan aynı anda güçlü olmanızın gerektiği, stratejilerinizi anlık şekilde değiştirmeniz gerekebilen yorucu bir spor dalı tenis. Bu yüzden olsa ki Virtua Tennis 4: World Tour Edition’da iyi bir yere gelmek, bacaklarınızı olmasa da parmaklarınızı yoran bir aktivite.

Virtua Tennis’in ön plana çıkardığı ve oynayacağınız asıl mod World Tour. World Tour’a girdiğinizde bir tenisçi yaratıyorsunuz. PS Vita’nın ön ya da arka kamerasını kullanarak kendi yüzünüzü verebilmeniz mümkün. Ancak sonuçlar biraz korkunç. Yine de kendime benzeyen bir arkadaş yaratmayı başardığımı söyleyebilirim. Karakterinizin yeteneklerinizi belirlemeniz mümkün değil. Zaten World Tour’a başladığınızda bunun nedenini de anlayabiliyorsunuz.


4.jpg

Az da olsa bana benziyor değil mi?
 
Home Register Log In
Üst