Venom'un baş düşmanı Carnage, Fortnite'a geliyor olabilir

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Oyunun geliştiricisi Epic Games, bugün başlamış olan Bölüm 2, Sezon 8'in açılışına hazırlanırken; Fortnite, dünyanın dört bir yanından oyuncu toplamaya devam ediyor. Fortnite Sezon 8'in fragmanından bir kesit paylaşan Twitter kullanıcısı, bir Marvel karakteri ve Venom'un baş düşmanı olan Carnage'in oyuna ekleneceğini sızdırmış oldu. Diğer markalarla anlaşmalar yapmaya devam edecek gibi gözüken Fortnite, daha önce de Kratos ve Master Chief gibi ikonik PlayStation ve Xbox karakterlerini oyuna getirmişti.

Venom'un baş düşmanı Carnage, Fortnite'a geliyor olabilir
Twitter'da paylaşılmış olan Fortnite Sezon 8 fragman kesitinde gözüktüğü üzere, Marvel evreninin ve Örümcek Adam'ın ikonik kötü adamı Carnage, oyuna 'battle pass' aracılığıyla eklenecek gibi gözüküyor. Kötü karakter, fragman kesitinde direkt olarak gösterilmiyor olsa da, sırtında dokunaç ve pençeler içeren kırmızı bir karakterin birkaç hızlı görüntüsünü görmek, bize gösterilenlere dayanarak yapılabilecek en mantıklı tahmin.

Venom'un baş düşmanı Carnage, Fortnite'a geliyor olabilir
Genel olarak Marvel'ın kötü adamının, Fortnite'a olacak olan girişi, karakter dev sinema ekranlarında görünmek üzere olduğu göz önüne alındığında oldukça mantıklı geliyor. Venom: Let There Be Carnage filmi 15 Ekim 2021'de sinemalarda gösterime girecek ve içerisinde Venom'un baş düşmanını da bulunduracak. Ayrıca sızdırılmış olan fragman kesitine buradan göz atabilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst