Firma VDS - Sanal Sunucu Kiralama | Hostumo.com

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları
Firma İsmi
VDS - Sanal Sunucu Kiralama | Hostumo.com
✔️🔱Site Adresi
https://hostumo.com/
✔️🔱Açılış Tarih
1 Şub 2023
✔️🔱E-mail
✔️🔱Ülke
Türkiye

nullsix

Level 6
Üye
MT2 Üye
Katılım
18 Ağu 2023
Mesajlar
114
Tepki
0
Firma adı : Hostumo Bilişim Teknolojileri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Web sitenin ismi : Hostumo.com

Site ile ilgili Başlık : VDS - Sanal Sunucu Kiralama | Hostumo.com

Sitenin yayın hayatına başlamış olduğu tarih : Temmuz 2021

Site hakkında tanıtım mesajı : Hostumo.com adı altında faaliyetlerini başarıyla sürdüren platform üzerinden, siz de uygun fiyatlarla ma fırsatı bulabilirsiniz.

VDS Nedir?

VDS ibaresi, Virtual Dedicated Server kelime grubunun açılımıdır. Türkçe olarak ifade edersek, kısaca sanal sunucu terimini kullanabiliriz. Vds kiralama hizmetini, çok sayıda internet adresi olan kişilere tavsiye ederiz. Site adedi az olup da, sitelerinin yükü fazla olanlar da tercih edebilir. Yüksek miktarda trafik yakan, yer kaplayan site sahipleri, vds kiralayabilir. Doğru vds paketini tercih ederek, sitelerinizin hızlı açılmasını ve sürekli açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Sanal Sunucu Kiralama Hizmetleri

En avantajlı fiyatlarla hizmeti almak adına, siz de pek çok kişi ve kurum gibi hostumo.com ile çalışabilirsiniz. Sektöründe başarıyla faaliyetlerini sürdüren hostumo.com ile birlikte, sanal sunucu ihtiyaçlarınızı bütçenizi zorlamadan ve kolayca karşılayabileceksiniz.

Hosting, Seo, Domain, Oyun Sunucuları, Proxy Hizmetleri ve fazlası

Hostumo.com isimli web adresi içerisinde vds çözümlerine ek olarak; hosting hizmetleri, seo hizmetleri, domain hizmetleri, sunucu barındırma hizmetleri, dedicated server hizmetleri, proxy hizmetleri, oyun sunucuları ve fazlası sunulmaktadır. Firmayı daha yakından tanımak isterseniz, hostumo.com adresindeki hakkımızda bölümüne göz atmanızı tavsiye ederiz.

İletişim Kanalları

Telefon ve Whatsapp Hattı :
+90 216 606 1032
E-mail adresi : [email protected]
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst