Valorant Skin İade Nasıl Yapılır? (Kullanılmamış VP İadesi)

Asyacuk

Level 1
Üye
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
16
Tepki
2
[Resim: galeri_MTYzN_332.jpg]Valorant Skin İade – Bildiğiniz gibi Valorant skin fiyatları hiç de ucuz değildir. Bazen satın aldığınız bir silah kaplamasından memnun kalmayabilirsiniz. Bu durumda başvurabileceğiniz en mantıklı yöntem iade talebinde bulunmaktır. Valorant iade politikası gereği belirli koşullar altında bu imkana sahipsiniz. Peki, Valorant silah iade şartları neler?
Kullanılmamış silah kaplamaları ve kullanılmamış VP iadesi yapabilirsiniz. Fakat dediğim gibi bunun için şart koşulan bazı hususlar var. Ayrıca tüm kaplamalar için Valorant skin iade yapmanız da mümkün değil. Sizler için hazırladığımız bu kılavuzda, Valorant’ta silah görünümlerini nasıl iade edebileceğinizi öğreneceksiniz. Dilerseniz lafı daha uzatmadan detaylara geçelim.
Valorant’ta Neleri İade Edebilirsiniz?
[Resim: galeri_MTYzN_333.jpg]


Valorant iade şartları gereği oyundaki tüm içeriklerin geri ödemesi yapılmıyor. Bu nedenle bir şey satın alırken dikkat etmeniz gerekiyor. Geliştirici Riot Games, sadece 14 gün içinde satın alınmış ve hiç kullanılmamış silah kaplamaları ve kullanılmamış VP iadesi yapıyor. Geliştirilmiş veya oynanmış Valorant silah skinleri ve silah kaplaması seviyeleri, kullanılmış içerik olarak değerlendirildiği için iadesi olmuyor.
Valorant skin iade konusunda kafaları karıştırabilecek ufak bir detayı sizlerle paylaşalım. İade düğmesi satın aldığınız tüm içeriklerin yanında görünse de, sadece iade edilebilir eşyalar için kullanılabilir durumdadır. Valorant’ta şu ana kadar satın aldığınız öğelere ve iade durumlarına bakmak için giriş bilgilerinizle oturum açabilirsiniz. Oyunda iade edemeyeceğiniz içerikler şunlar:
 • Kullanılmış Silah Kaplamaları
 • Geliştirilmiş Silah Kaplamaları
 • Karakter Kontratı Seviyeleri
 • Silah Kaplaması Seviyeleri
 • Silah Kaplaması Paketleri
 • Seçkin Savaş Bileti
 • Seçkin Savaş Bileti Seviyeleri
 • Radyanit Puanı
Valorant Skin İade Nasıl Yapılır? (Silah İadesi)
[Resim: galeri_MTYzN_334.jpg]


Valorant silah skinleri, satın alma tarihinden itibaren yalnızca 14 gün içinde iade edilebilir. Bu nedenle, 14 günden fazla zaman geçtiyse içeriğinizi iade edemezsiniz. Ayrıca Valorant skin iadesi yalnızca satın aldığınız oyun içi para birimi olarak geri ödenir, yani sadece Valorant Points (VP) veya Radianite puanları ile silah kaplamalarının ve çeşitlerinin iadesini alabilirsiniz.
Kullanılmayan VP’lerin nakit iadesi ise harcanmamış olması şartıyla alışverişi takip eden 14 gün içinde yapılabilir, ancak bunun için Riot Destek ekibine gerekiyor. Valorant silah görünümlerini iade etmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
 1. Valorant satın alım geçmişini kontrol etmek için oyunun gidin.
 2. Aşağıdaki Giriş Yap butonuna tıklayın
 3. Valorant hesabınızla oturum açın.
 4. Sayfayı aşağı kaydırın ve Sipariş Geçmişimi Al seçeneğine basın.
 5. Burada, Valorant’ta iade edebileceğiniz tüm içeriği göreceksiniz. Eğer bir öğe için geri ödeme almak istiyorsanız, hemen yanındaki İADE butonuna dokunun.
Valorant skin iade için izlemeniz gereken adımlar bu şekilde. Rehberimizdeki talimatları uygulayarak Valorant silah iadesi gerçekleştirebildiniz mi? Soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst