Valorant Nokta Crosshair Kodu Arayanlar İçin Öneriler (2022)

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
[Resim: galeri_MTYzN_290.jpg]Valorant nokta crosshair kodu arayanlar için çeşitli nişangah örneklerini derledik. Nişangah işaretlerini (neredeyse) tüm şekil ve boyutlara dönüştürebilirsiniz. Farklı dış çizgi uzunlukları, çizgiler arasındaki boşluk miktarları, renkler ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Valorant crosshair kodları için birbirine benzemeyen kar taneleri gibi diyebiliriz.
Bu aslında doğru değil. Birkaç profesyonel oyuncu, diğerleri ile benzer veya aynı nişangahları kullanırken ve birçok oyuncu, oyunlarını geliştireceğini umarak bir profesyonelin crosshair kodunu ödünç almak ister. Bu uygulama, Valorant crosshair kodlarının uygulanmasından bu yana yalnızca daha popüler ve daha kolay hale geldi. VALORANT‘ta oldukça sık kullanılan bir nişangah türü de nokta.
Valorant Nokta Crosshair Kodu (Kare)
[Resim: galeri_MTYzN_291.jpg]


 • Valorant Kare Nokta Crosshair Kodu – 0;P;c;5;o;1;0t;3;0l;2;0o;0;0a;1;0f;0;1b;0
Kenarlar sizi ilgilendirmiyorsa, yapması en kolay ve görsel olarak en sağlam artı işareti kare noktadır. Bunu elde etmek için artı ayarları sayfasına gidin ve bu değişiklikleri uygulayın.
 • Merkez Nokta: Açık
 • Dış Çizgileri Göster: Kapalı
 • İç Çizgi Saydamlığı: Tercihe bağlı olarak 0.5 ile 1 yapabilirsiniz.
 • İç Çizgi Kalınlığı: 1
 • Merkez Nokta Saydamlığı: 1
 • Merkez Nokta Kalınlığı: Tercihe bağlı olarak 2 ile 5 arasında.
Bu ayarlar, çevresinde bir çerçeve bulunan temel bir kare nokta ile sonuçlanacak. Artı işaretinin herhangi bir arka planda net bir şekilde görülebilmesi için ana hattın açık olmasını istersiniz. Merkez Nokta Kalınlığı ayarı en çok kişisel tercihe bağlı ancak 1 muhtemelen görülemeyecek kadar küçük ve 6 çok büyük. En iyi sonuç için 3 veya 4 yapabilirsiniz.
Valorant Nokta Crosshair Kodu (Yuvarlak)
[Resim: galeri_MTYzN_329.png]


Valorant Yuvarlak Nokta Crosshair Kodu – 0;P;c;5;o;1;0t;3;0l;2;0o;0;0a;1;0f;0;1b;0
Artı işareti ayarlarının orta nokta bölümü, mükemmel bir dairesel nokta oluşturmanıza izin vermez ancak yine de bu ayarlarla uğraşarak bir tane oluşturabilirsiniz. Uzun uzun Valorant crosshair örnekleri aramanıza gerek yok, yukarıdaki kod ile kusursuz ve yuvarlak crosshair kullanabilirsiniz.


Merkez Nokta ve İç Çizgileri Göster: Açık
Orta Nokta ve Dış Çizgileri Göster: Kapalı
Merkez Nokta Saydamlığı: Tercihe bağlı olarak 0.5 ile 1 yapabilirsiniz.
Merkez Nokta Kalınlığı: 1
İç Çizgi Saydamlığı: 1
İç Çizgi Uzunluğu: 2
İç Çizgi Kalınlığı: 3
İç Hat Ofseti: 0
Gördüğünüz gibi, bu daha çok yuvarlak kenarlı dairesel bir crosshair yapacak. Küçük ayarlamalar yapmak için her zaman ayarlarda oynayabilirsiniz ancak bu, yuvarlak nokta için temel kurulumunuz olacak. Örneğin, noktanın ortasında biraz boşluk bırakmak istiyorsanız veya bir tür kompakt nişangah istiyorsanız, İç Çizgi Ofsetini tercihinize göre artırabilirsiniz.


Her iki Valorant nokta crosshair kodu için de konu renk olduğunda, çoğu arka plana karışmayacak bir şey istersiniz. Bu nedenle, beyaz veya sarı herhangi bir şeyden kaçınmalı ve yeşil, camgöbeği, pembe veya kırmızıyı hedeflemelisiniz.
Valorant Crosshair Kodları
galeri_MTYzN_292.jpg


Aşağıda, özellikle profesyonel oyuncuların kullandığı valorant crosshair örnekleri derledik. Aşağıdaki hazır nişangah kodları ile hiç ayarlar kısmıyla uğraşmadan direkt olarak oyuna geçebilirsiniz. Ayrıca profesyonel oyuncuların kullandığı nokta crosshair kodları neler onları da görebilirsiniz ve kendi oyununuzda kullanabilirsiniz:
[Resim: galeri_MTYzN_330.png]


[Resim: galeri_MTYzN_331.png]


[Resim: galeri_MTYzN_332.png]


[Resim: galeri_MTYzN_333.png]


Valorant crosshair örnekleri aramaya bir noktada son verip kendi tarzınıza uygun nişangah ayarını uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Yukarıdaki verdiğimiz Valorant nokta crosshair kodu oldukça güzel ancak beğenmezseniz, belirttiğimiz gibi offset ayarları ile kendiniz de müdahele edebilirsiniz.
Valorant Crosshair Kodu Nereye Yazılır?
[Resim: galeri_MTYzN_293.jpg]


 • Ana menüde, ekranınızın sağ üst köşesindeki ayarlar menüsüne gidin
 • Ayarları şeçin.
 • Nişangah Ayarını Seçin.
 • Nişangah Profili listesindeki Profil Kodunu İçe Aktar düğmesini tıklayın
 • Valorant nokta crosshair kodu listemizden bir kod kopyalayın.
 • Metin alanına yapıştırın ve kullanmak için İçe Aktar düğmesine basın.
 
Home Register Log In
Üst