Valorant Maç Geçmişine ve Performans İstatistiklerine Nasıl Bakılır?

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
591
Tepki
1
[Resim: galeri_MTYzN_344.jpg]


Valorant maç geçmişi nasıl öğrenilir? Valorant‘taki son maçınız ile bir önceki maçınız arasındaki performans farkını hiç merak ettiniz mi? Eğer cevabınız evet ise doğru yere geldiniz. Riot Games tarafından geliştirilen 5’e 5 taktik nişancı oyunu, şimdiye kadarki en rekabetçi oyunlardan biri oldu. Elbette bunda, sürekli olarak oyunlarını geliştirerek, eskisinden daha iyi olmaya çalışan oyuncuların payı var.
Bu farkı görmenin en iyi yolu ise önceki maçlarınızın performans istatistiklerini mevcut maçlarınızla karşılaştırmaktan geçiyor. Valorant istatistiklerinizi görebileceğiniz bir oyun içi kariyer sayfası bulunuyor, ancak bazı üçüncü parti platformlar sayesinde performansınız hakkında çok daha detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda, Valorant maç geçmişini ve performans istatistiklerini görmek için ziyaret edebileceğiniz platformları sizlerle paylaşıyoruz.
Oyun İçi Valorant Maç Geçmişi


[Resim: galeri_MTYzN_345.jpg]


Oyunun içinden erişebileceğiniz Valorant kariyer sayfası, önceki maçlarınızın bir çizelgesini sunar. Ortalama savaş puanı, öldürmeler, ölümler, asistler, ilk kan ve çok daha fazlası, bu bölümde mevcut. Kısacası doğru bir performans karşılaştırması yapmak için hemen hemen tüm Valorant istatistikleri var. Fakat tek dezavantajı, yalnızca son 10 maça bakabilmeniz. Oyun içindeki performansınıza göz atmak için üst kısımda yer alan Kariyer sekmesine tıklayabilirsiniz. Şimdi ise ayrıntılı performans istatistiklerini görmenizi sağlayacak olan diğer platformlara bakalım.
Valorant İstatistikleri İçin En İyi PlatformlarBlitz Uygulaması


[Resim: galeri_MTYzN_346.jpg]Blitz uygulamasını “Valorant koçunuz” olarak görebilirsiniz. Oyunun her alanında gelişmenize yardımcı olan platform, Maç Sonrası Performans Analizi, video kılavuzları, yardımcı programlar ve çok daha fazlasını içerir. Ayrıca tüm eylem ve Valorant maç geçmişine dair istatistikleri de görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak arkadaşlarınızın veya profesyonel oyuncuların istatistiklerini de görüntüleyebilme şansınız var.
Blitz hesabı oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
  1. Blitz web sitesine gidin.
  2. Ardından Blitz masaüstü uygulamasını indirin
  3. Uygulamayı indirip yükledikten sonra, uygulamayı ve Valorant’ı açın.
  4. Valorant ve Blitz hesabınız birbirine bağlanacaktır.
Şimdi tek yapmanız gereken oyun oynamak ve maç bittikten sonra istatistiklerinizi kontrol etmek.
Tracker.gg

[Resim: galeri_MTYzN_347.jpg]


Valorant istatistiklerinizi görüntülemek için başka bir site de Tracker. Blitz ile benzerlik göstermesine rağmen burada yalnızca oyuncu istatistikleri bulunuyor. Profilinizi ve silah istatistiklerinizi kontrol edebilir, aynı zamanda en iyi Valorant oyuncuları ile karşılaştırma yaparak nasıl performans gösterdiğinizi görüntüleyebilirsiniz. Tracker.gg web sitesine Riot hesabınız ile giriş yapmanız halinde Valorant istatistiklerinize bakabilirsiniz.
 
Home Register Log In
Üst