Valorant – Jett Rehberi

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0

Jett’in Yetenekleri​

Glide – (Pasif)​

Jett’in boşluk tuşuna basılı tutarak havadan yavaşça yere inişini sağlayan bir özelliği var. Bu onun hareketlerini hızlıca gerçekleştirmesine ve yere indiğinde hiçbir hasar almamasına olanak tanır.

Cloudburst (C – 100 Kredi)​

Diğer karakterlerin attığı sis kadar uzun sürmese de işini yapıyor. Bu sis bombasını atarak rakiplerden bir süre saklanabilir daha sonra fırsatını kolladığınız ilk anda onlara saldırabilirsiniz.


Ayrıca bu sis bombasını kullanarak da keskin nişancılardan iyi bir şekilde saklanabilirsiniz.


Updraft (Q – 200 Kredi)​

İlk başta basit görünen ancak düşündüğünüzden daha fazla yarar sağlayan bir uzun atlayış özelliğidir.Bu özellik genelde düşmanlara karşı aniden üstünlük sağlamak için ya da bazı karakterlerde bulunan duvar özelliğinin üzerinden aşmak için kullanılmaktadır. Bu özelliği Tailwind ile kullanırsanız düşmanları pusuya düşürüp onları avlayabilirsiniz.

Haritaların bazı normal sıçramada çıkılamayan yerlerine de bu özellik sayesinde ulaşabilirsiniz. Bu sayede de daha iyi pozisyon alabilir düşmanlara karşı avantaj elde edebilirsiniz.


Tailwind (E – İki öldürmeden sonra yenilenir)​

Jett’in hareket ettiği yöne doğru hızlıca geçiş sağlayabilirsiniz.Bu özellik genellikle atakta değil defansif olarak daha iyi ve etkili kullanılır. Ancak birisine pusu kurduysanız atak özelliği olarak da etkili kullanabilirsiniz.

Blade Storm (X – Altı özel küre)​

İnanılmaz doğruluğa sahip bu bıçaklar attığınız hedefi çok küçük sapma payıyla bulur. Sol tıklama ile teker teker bıçak atarsınız, sağ tıklama ile de bütün bıçakları aynı anda karşı hedefe fırlatırsınız.

Bu özellik dolmuşken ve kullanırken her rakibi öldürdüğünüzde bir tane daha kullanabilme hakkı elde edersiniz. Böylece bir maçı bile kendi başınıza kurtarabilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst