Valorant Jett Özellikleri, Nasıl Oynanır

'Oyun Modları' forumunda servertanitimi tarafından 17 Eylül 2021 tarihinde açılan konu

 1. servertanitimi

  servertanitimi Level 7 Üye MT2 Üye

  121
  1
  18
  16 Şubat 2018
  altyazılı film izle
  Merhaba, Mt2.Org sakinleri bugün sizlere Valorant oyununda yer alan Jett karakteri hakkında bilgiler vereceğim umarım işinize yarar.

  Jett
  [​IMG]
  Valorant Jett Özellikleri

  Jett, Valorant'taki en hareketli ajandır ve onu ideal bir düellocu yapar, özellikle de bıçağını en üst seviyeye çıkardığında.

  Bir sis bombası dışında pek bir fayda sağlamaz, ancak hızlı atlayışla devreye girmek/devre dışı bırakmak veya yüksek pozisyonlara çıkmak için atılabilir.

  Valorant Jett C Yeteneği

  ANINDA bir yüzeye çarptığında genişleyen ve görüşünüzü engelleyen kısa bir buluta dönüşen bir mermi fırlatın. Dumanı artı işaretinizin yönünde eğmek için yetenek tuşunu TUTUN.

  Valorant Jett Q Yeteneği

  ANINDA Jett'i havaya doğru itin.

  Valorant Jett E Yeteneği

  ANINDA Jett'i hareket ettiği yöne doğru itin. Jett hareketsiz duruyorsa ileriye doğru hareket edecektir.

  Valorant Jett X Yeteneği

  Bir rakibi öldürürken şarj olan bir dizi son derece isabetli fırlatma bıçağı EKLE. YANGIN, hedefinize tek bir bıçak atmak için. ALTERNATİF YANGIN, kalan tüm hançerleri hedefinize atmak için.

  Valorant Jett ipuçları ve püf noktaları

  Jett, Valorant'taki en yüksek beceri tavanlarından birine sahip çünkü kiti, kullanışlılıktan çok hareketliliğe odaklanıyor.

  Üstün oyun potansiyeli sayesinde 1v1 dövüşlerde, çatışmalarda ve kanatlarda üstündür.

  Yüksek riskli, yüksek ödüllü oyun tarzı, bir maçı devralmasına izin verebilir, ancak deneyimsiz bir oyuncunun elinde bir sorumluluk da olabilir.

  Tavsiye

  1. Jett, atlama tuşunu basılı tuttuğunuzda süzülebilecek gizli bir pasife sahiptir. Hareketinizi karıştırmak ve düşme hasarı almaktan kaçınmak için bunu kullanın.
  2. Haven ve Bind gibi haritalarda Cloudburst dumanlarınızı cennet gibi kilit konumlara çevirerek gerçekten rahat olmak için zaman ayırın. Diğer tüm sis bombalarına kıyasla en kısa süreye sahipler, bu yüzden onlardan en iyi şekilde yararlanmanın anahtarı hassasiyet.
  3. Updraft ve Tailwind'iniz aynı anda ve birbirleriyle kombinasyon halinde kullanılabilir. Bunu kötüye kullanmanıza izin veren en iyi kurulumu bulmak için farklı tuş bağlantıları ile denemeler yapmayı düşünün.
   

Bu Sayfayı Paylaş