Valorant Jett Özellikleri, Nasıl Oynanır

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
16 Şub 2018
Mesajlar
160
Tepki
6
Merhaba, Mt2.Org sakinleri bugün sizlere Valorant oyununda yer alan Jett karakteri hakkında bilgiler vereceğim umarım işinize yarar.

Jett
V_AGENTS_587x900_Jett.png

Valorant Jett Özellikleri

Jett, Valorant'taki en hareketli ajandır ve onu ideal bir düellocu yapar, özellikle de bıçağını en üst seviyeye çıkardığında.

Bir sis bombası dışında pek bir fayda sağlamaz, ancak hızlı atlayışla devreye girmek/devre dışı bırakmak veya yüksek pozisyonlara çıkmak için atılabilir.

Valorant Jett C Yeteneği

ANINDA bir yüzeye çarptığında genişleyen ve görüşünüzü engelleyen kısa bir buluta dönüşen bir mermi fırlatın. Dumanı artı işaretinizin yönünde eğmek için yetenek tuşunu TUTUN.

Valorant Jett Q Yeteneği

ANINDA Jett'i havaya doğru itin.

Valorant Jett E Yeteneği

ANINDA Jett'i hareket ettiği yöne doğru itin. Jett hareketsiz duruyorsa ileriye doğru hareket edecektir.

Valorant Jett X Yeteneği

Bir rakibi öldürürken şarj olan bir dizi son derece isabetli fırlatma bıçağı EKLE. YANGIN, hedefinize tek bir bıçak atmak için. ALTERNATİF YANGIN, kalan tüm hançerleri hedefinize atmak için.

Valorant Jett ipuçları ve püf noktaları

Jett, Valorant'taki en yüksek beceri tavanlarından birine sahip çünkü kiti, kullanışlılıktan çok hareketliliğe odaklanıyor.

Üstün oyun potansiyeli sayesinde 1v1 dövüşlerde, çatışmalarda ve kanatlarda üstündür.

Yüksek riskli, yüksek ödüllü oyun tarzı, bir maçı devralmasına izin verebilir, ancak deneyimsiz bir oyuncunun elinde bir sorumluluk da olabilir.

Tavsiye

  1. Jett, atlama tuşunu basılı tuttuğunuzda süzülebilecek gizli bir pasife sahiptir. Hareketinizi karıştırmak ve düşme hasarı almaktan kaçınmak için bunu kullanın.
  2. Haven ve Bind gibi haritalarda Cloudburst dumanlarınızı cennet gibi kilit konumlara çevirerek gerçekten rahat olmak için zaman ayırın. Diğer tüm sis bombalarına kıyasla en kısa süreye sahipler, bu yüzden onlardan en iyi şekilde yararlanmanın anahtarı hassasiyet.
  3. Updraft ve Tailwind'iniz aynı anda ve birbirleriyle kombinasyon halinde kullanılabilir. Bunu kötüye kullanmanıza izin veren en iyi kurulumu bulmak için farklı tuş bağlantıları ile denemeler yapmayı düşünün.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst