Valorant İsim Gizleme Ayarları 2022 (Valorant İsim Kapatma)

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
[Resim: galeri_MTYzN_324.jpg]


Valorant isim gizleme ayarları sayesinde popüler nişancı oyununda karşılaştığınız rakiplerinize isminizi kolaylıkla kapatabilirsiniz. Her çevrimiçi oyunda olduğu gibi Valorant’ta da bazı çekincilerden ötürü kullanıcı adınızı herkesten gizlemek isteyebilirsiniz.
Aynı oyuncularla tekrar karşılaşmaktan ve tanınmaktan endişe ediyor olabilirsiniz. Ya da sadece kimliğinizi gizli tutarak Valorant oynamak isteyebilirsiniz. Sebebiniz ne olursa olsun, Valorant isim kapatma konusunda kullanıcılara yararlı seçenekler sunar. Bu kılavuzda, kullanıcı adınızı nasıl gizleyebileceğinizi detaylıca anlatıyoruz.
Valorant İsim Gizleme Ayarları Nasıl Yapılır?
[Resim: galeri_MTYzN_325.jpg]


Valorant’ta kullanıcı adınızı gizlemenin oldukça basit bir yolu var. Bunu oyunda bulunan yerleşik bir seçenek sayesinde kolayca uygulayabilirsiniz. Ana menüden aşağıdaki adımları izleyerek Valorant isim gizleme yapabilirsiniz:
  1. Klavyenizdeki ESC tuşuna basarak veya ekranın sağ üst köşesindeki dişli çark simgesine tıklayarak Ayarlar menüsüne gidin.
  2. Ayarlar’a girdikten sonra ekranın üst kısmındaki Genel sekmesinde olduğunuzdan emin olun.
  3. Gizlilik seçeneklerine ulaşana kadar aşağı kaydırın. Söz konusu başlığın altında iki seçenek göreceksiniz:
  • İsmimi Grubumun Dışındakilerden Gizle: Bu seçenek, kullanıcı adınızın takımınız dışındaki diğer oyunculara Ajan ismi olarak görünmesini sağlar. Örneğin; Fade ile oynuyorsanız, diğer oyuncular isminizi “Fade” olarak görür.
  • Grubumun Dışındakiler İçin Rastgele İsimler Kullan: Bu seçenek, herkesin adını anonim hale getirir. Oyuncuların isimleri yalnızca Ajan adları olarak görünür.

[Resim: galeri_MTYzN_326.jpg]


Eğer Valorant kimliğinizi tamamen gizlemek ve anonim olmak istiyorsanız, bu seçeneklerin her ikisi de açık konumda olmalı. Böylece grubunuzun dışında hiç kimsenin kullanıcı adınızı ya da birlikte ve karşı oynadığınız kişilerin isimlerini göremeyeceğinden emin olabilirsiniz.
Valorant isim gizleme ayarları yukarıdaki adımlar izlenerek kolayca yapılabilir. Eğer oyundaki kullanıcı adınızdan sıkıldıysanız ve yeni bir tane arıyorsanız Valorant nick önerileri listemize bakabilirsiniz. Oyundaki isminizi nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız rehberimiz size yardımcı olacaktır. Ayrıca en iyi nişangah ayarları için profesyonel oyuncuların crosshair kodlarını kullanabilirsiniz.
 
Home Register Log In
Üst