Valorant Crosshair Kopyalama Nasıl Yapılır? (2023)

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
954
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Valorant Crosshair Kopyalama Nasıl Yapılır? (2023)


Valorant Crosshair Kopyalama

Valorant'da crosshair kopyalamak oldukça basittir. Aşağıdaki adımları izleyerek crosshair kopyalayabilirsiniz:
  1. Öncelikle Valorant oyununu açın ve ana menüdeki "Ayarlar" seçeneğine tıklayın.
  2. Sol taraftaki menüde "Crosshair" seçeneğini bulun ve tıklayın.
  3. Burada crosshair ayarlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Örneğin, crosshair rengi, boyutu, içi dolu veya dolu olmayan, hareketli veya sabit olması gibi seçenekleriniz mevcut. Bu ayarları, oyun içinde size en uygun olanı seçerek düzenleyin.
  4. Ayarlarınızı yaptıktan sonra, ayarlarınızı kaydetmek için "Crosshair Ayarlarını Kaydet" düğmesine tıklayın. Bu, crosshair ayarlarınızı kaydedecek ve sonraki seferlerde kullanmak için bir crosshair profilinizi oluşturacaktır.

Valorant Crosshair Kopyalama​


Valorant Crosshair Kopyalama.png


  1. Son adımda, crosshair kodunuzu kopyalamak için "Crosshair Kodunu Kopyala" düğmesine tıklayın. Bu, crosshair ayarlarınızın bir kodunu kopyalar ve panoya yerleştirir. Artık bu kodu başka bir oyuncuya veya arkadaşınıza gönderebilirsiniz.
  2. Başka bir oyuncunun crosshair ayarlarını kopyalamak istiyorsanız, o oyuncunun crosshair kodunu isteyin. Ardından, ana menüdeki "Ayarlar" seçeneğine gidin ve sol taraftaki menüden "Crosshair" seçeneğini seçin. Burada "Crosshair Kodu" alanına kopyaladığınız kodu yapıştırın ve "Crosshair Ayarlarını Yükle" düğmesine tıklayın. Bu, diğer oyuncunun crosshair ayarlarınızı yüklemesini sağlayacaktır.
Umarım bu adımlar size yardımcı olur. İyi oyunlar!
 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst