Valorant Chamber Özellikleri - Rehberi

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Valorant Karakteri Chamber Rehberi

[Resim: galeri_MTYzN_56.jpg]


Valoran Karakteri Chamber, bir düellocuya benzeyen kaslı bir Sentinel Ajanıdır.

Yavaşlatma yeteneği takımı için çok fazla fayda sağlamaktadır, ancak donanımlarının çoğu yalnızca kendinize güveniyorsanız kullanılabilir.

Valorant'ta Chamber karakteri büyük, ağır silahlar kullanır.

Bunlardan bol miktarda vardır. Büyük bir silah deposuna erişimi vardır ve rounduna bağlı olarak aynı anda dört silaha kadar değişkenlik sağlayabilir.


Trademark

[Resim: galeri_MTYzN_136.png]


Alanı düşmanlar için tarayan bir tuzak kurun. Görünür bir düşman yaklaştığında, tuzak geri sayar ve ardından çevrelerindeki ortamı istikrarsızlaştırarak, içinde sıkışıp kalan oyuncuları yavaşlatan kalıcı bir alan yaratır.

Headhunter

[Resim: galeri_MTYzN_137.png]


Ağır bir tabancayı donatmak için bu seçeneği etkinleştirin.


Rendezvous

[Resim: galeri_MTYzN_138.png]


İki teleport ankrajı yerleştirilir. Diğer çapaya hızlı bir şekilde ışınlanmak için yerdeyken ve bir çapanın menzili içindeyken yeniden etkinleştirin. Çapalar alınabilir ve yeniden konuşlandırılabilir.


Tour de Force

[Resim: galeri_MTYzN_139.png]


Tek bir doğrudan vuruşla bir düşmanı öldürebilecek güçlü bir özel keskin nişancı tüfeği çağırmak için etkinleştirin. Bir düşmanı öldürdüğünüzde, içinde sıkışıp kalan tüm oyuncuları yavaşlatan kalıcı bir alan oluşturursunuz.


Valorant Chamber Karakter Rehberimizi detaylı bir şekilde anlattım. Yeni Valorant Karakter Rehberi konularımızda görüşmek üzere.
 
Home Register Log In
Üst