Valorant Brimstone Özellikleri, Nasıl Oynanır

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
16 Şub 2018
Mesajlar
160
Tepki
6
Merhaba arkadaşlar, bugün Valorant'ta yer alan Brimstone karakteri hakkında bilgi vereceğim umarım oynarken daha rahat edersiniz.

Brimstone

V_AGENTS_587x900_Brimstone.png

Valorant Brimstone Özellikleri

Brimstone, mini haritayı kullanmayı içeren çok yönlü yeteneklere sahip bir taktik komandodur.

Duman bombalarını, molotof gibi davranan ateşli napalmları çağırabilir, müttefik ajanları ek ateş gücüne sahip destekleyebilir ve bir hava saldırısını iptal edebilir.

Valorant Brimstone C Yeteneği

Bir uyarı feneri EKLE. Uyarı işaretini Brimstone'un önüne atmak için YANGIN. Yere indikten sonra, uyarıcı işaret, oyunculara hızlı atış veren bir alan yaratacaktır.

Valorant Brimstone Q Yeteneği

Bir yangın çıkaran el bombası fırlatıcıyı EKLE. YANGIN, yerde dururken patlayan ve bölgedeki oyunculara zarar veren kalıcı bir yangın bölgesi oluşturan bir el bombası fırlatmak için.

Valorant Brimstone E Yeteneği

Bir taktik harita EKLE. YANGIN, Brimstone'un duman bulutlarının ineceği yerleri belirlemek için. ALTERNATİF YANGIN, seçilen alanda görüşü engelleyen uzun süreli duman bulutları başlatarak onaylamak için.

Valorant Brimstone X Yeteneği

Bir taktik harita EKLE. YANGIN, seçilen konumda kalan ve seçilen alanda yakalanan oyunculara zamanla yüksek hasar veren kalıcı bir yörüngesel saldırı başlatır.

Valorant Brimstone ipuçları ve püf noktaları

Brimstone, hem hücumda hem de savunmada parlamasına izin veren çok yönlü yetenekleri nedeniyle Valorant'taki en çok yönlü ajanlardan biridir.

Yeteneklerinden ikisi, stratejik olarak dumanları ve hava saldırılarını yerleştirmek için mini haritasını açmayı içerir, bu nedenle oyuncuları yeterli harita bilgisi ile ödüllendirir.

Tavsiye

  1. Brimstone, kullanabileceğiniz çok sayıda durum nedeniyle oyundaki en kullanışlı yeteneklerden biridir. Örneğin, bir turda, bir siteyi acele etmenize yardımcı olmak için bir keskin nişancı açısını engellemek için kullanabilirsiniz. Bir sonraki turda, başka bir siteye saldırmak istediğinizi taklit etmek için kullanabilirsiniz. Nasıl kullanırsanız kullanın, üç suçlamanızdan en yüksek değeri elde etmek için müttefiklerinizle işbirliği yaptığınızdan emin olun.
  2. Rapidfire, genellikle bir etkileşim aracı olarak kullanılır, ancak başka kullanımları da vardır. Örneğin, yaklaşan düşmanları duyduğunuzda, bir odanın diğer köşesinde olduğunuzu düşünmelerini sağlamak için onu kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Çatışmaya girdiklerinde, bu sizi arkalarından ateş etmeye hazırlayabilir. Menzil içindeyken düşmanların da bir buff alacağını unutmayın.
  3. Orbital Strike, geniş etki alanı ve nispeten uzun süresi nedeniyle bir başak bitkisini durdurmak veya etkisiz hale getirmek için en iyi yeteneklerden biridir. Özellikle fazla zaman kalmamışsa, genellikle bu şekilde bir tur kazanabilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst