Valorant Bir Bağlantı Hatasıyla Karşılaştı Hatası

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0

Valorant Bir Bağlantı Hatasıyla Karşılaştı Hatası Çözümü​

Valorant’ın son zamanlarda ortaya çıkan bu hatası çoğu oyuncunun canını sıkmış durumda ve henüz sorun resmi olarak çözülmüş değil. Bu yazımızda sizlere sorunun alternatif olarak birkaç çözümünü göstereceğiz. Aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemlerini sorun çözülene kadar deneyebilirsiniz fakat kesinlikle çözmeyebilir. Eğer aşağıda verdiğimiz yöntemler de işe yaramazsa Riot Games’e destek talebi açıp sorununuzu söyleyebilirsiniz.

Windows Güvenlik Duvarını Kapatın​

Bilgisayarınızın sistem ayarlarından Windows Güvenlik Duvarını kapatın. Kapattıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyuna girmeye çalışın eğer hala devam ediyorsa sorun aşağıda ki yöntemi deneyin.Riot Vanguard’ı Kaldırın​

Oyuna girerken hile tespiti yapması için Riot Games’in zorunlu olarak kurduğu Riot Vanguard‘ı kaldırıp tekrar yükleyin. Bilgisayarınızdan Program Ekle Kaldır bölümüne gelin ve “Riot Vanguard” seçeneğini kaldır deyin. Valorant’ı başlatın ve otomatik olarak kendisi tekrardan kurmaya başlayacaktır, kurulum bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyuna girmeyi deneyin.

Eğer bu iki çözüm yöntemi de işe yaramadıysa söylediğimiz gibi Riot Games’e destek talebi açarak sorununuzu onlara iletebilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst