URS Konteyner Güvencesiyle Konteyner Satış Hizmetleri

Celoxy

Level 13
Üye
MT2 Üye
Katılım
1 Ocak 2023
Mesajlar
240
Tepki
2
Yurtdışı taşımacılıkta çok sık kullanılan nakliye konteynerleri; ulaşım, depolama ya da konaklama için uygun olan seçenekler ile geniş ve çeşitli modelleri ile düzenli olarak satılmaktadır. Genelde dünya genelindeki lokasyonlardan meydana gelen bir ağ ile, gereksinim duyulan yerde ve zamanda müşterilerimize anında ekipman sağlayabiliyoruz.

Genelde konteyner satış hizmetlerimizde çeşitli seçeneklerde 20ft ya da 40ft standart ya da high cube konteyner satışları yapmaktayız.

Müşteri İhtiyaçlarına Cevap Veren Hizmetleri

Hem ihracat yapan dış ticaret firmaları için hem de ana acenteler için; sevkiyat, depolama, konaklama gibi ihtiyaçlara uygun olan kuru yük konteyneri ya da soğutmalı konteynerler satışa sunulmaktadır. Müşterilerimizin ürün çeşidi ve destinasyonu doğrultusunda en uygun konteyner satış işlemleri yapılmaktadır.

Yükün güvenli bir şekilde ulaşımını sağlayan konteynerler her limana uygun şekilde hazır edilmektedir. İstenilen zamanda da temini sağlanarak, müşterilerimize zamanında iletilmektedir.

Konteyner Satış Hizmet Özellikleri

Firmamız hizmetlerinin dışında konteyner taşımanın bütün yönleriyle ilgili önerilerde bulunabilen, son derece deneyimli personelden meydana gelen küresel bir ekibe sahiptir. Yüksek kalite özelliklerine göre üretilmiş olan konteynerler, güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda dünya geneline yapılan satışlara uygun şekilde tasarlanmıştır.

Kolay erişim ve güvenli taşımacılık özelliklerine sahip olan konteynerler güvenli bir şekilde sevkiyat sunmaktadır. Genel olarak yurtdışı taşımacılık ağında çok sık kullanılan konteynerler 40'lık ya da 20'lik seçenekleri ile en uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

Web Sitemiz :
Adres: Hadımköy Yolu Üzeri Terme Sk. No:4 Ömerli Kiptaş 2 Konutları B8 Blok D:33 Arnavutköy/Ömerli/İSTANBUL
Telefon & WhatsApp: 0532 693 4499
Telefon: 0553 268 8405
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst