Minecraft UltimisMc Survival Sunucu !

Minecraft, Minecraft hakkında bilgiler, Minecraft tanıtımları, Minecraft sitesi, Minecraft oyna, Minecraft online, Minecraft pvp
⭐Server Adı
UltimisMc
✔️🔱Site Adresi
https://store.ultimismc.com/
✔️🔱Discord
https://discord.com/invite/UltimisMC
✔️🔱Açılış Tarih
8 Ocak 2016
✔️🔱MC Server
 1. Survival
✔️🔱MC Versiyon
1.8-1.17.X

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
961
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Lütfen bu Koşulları dikkatlice okuyun ve Web Mağazasından sipariş vermeden önce bunları anladığınızdan emin olun. Lütfen bir sipariş vermeden önce bu Koşulları kabul etmenizin isteneceğini unutmayın. Bu Koşulları kabul etmeyi reddederseniz, sipariş veremezsiniz.

Bu Koşulların bir kopyasını yazdırmalı veya ileride başvurmak üzere bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.

Bu Koşulları zaman zaman Koşul 11'de belirtildiği gibi değiştiririz. Her sipariş vermek istediğinizde, o sırada geçerli olacak koşulları anladığınızdan emin olmak için lütfen bu Koşulları kontrol edin. Bu Koşullar en son 13 Ağustos 2020'de güncellenmiştir.

Bu Koşullar yalnızca İngilizce dilinde mevcuttur.

hakkımızda bilgi

Bu çevrimiçi oyun sunucusunun ("Oyun Sunucusu") malları için Lisanslı bir satıcıyız. Oyun Sunucusundan dijital ürün ve yazılımların lisansını alıyoruz ve Ürünleri size satıyoruz. Biz Tebex Limited t/a Tebex, İngiltere ve Galler'de 08129184 şirket numarası ile kayıtlı bir şirket ve Tebex Limited, Levy Cohen & Co, 37 Broadhurst Gardens, Londra, Birleşik Krallık, NW6 3QT adresinde kayıtlı bir şirketiz. KDV numaralarımız GB16718962 ve EU372035465'tir.

Bize Ulaşın

Teknik destek için bizimle iletişime geçmek isterseniz, bir mağazayı dolandırıcılık faaliyeti nedeniyle veya bir Oyun Sunucusunun bizim veya bir ortağın UAP'sini ihlal ettiğini bildirmeniz gerekiyorsa, adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. /ödeme.

Sizinle iletişime geçmemiz veya size yazılı olarak bildirimde bulunmamız gerekirse, bunu e-posta veya ön ödemeli posta yoluyla yapacağız.

Web Mağazasının Kullanımı

Web Mağazasını kullanımınız, Genel Web Sitesi Hüküm ve Koşullarımıza tabidir. Sizin için geçerli olan önemli şartları içerdiğinden, lütfen bu belgeyi okumak için zaman ayırın.

Oyun Sunucusu ile olan ilişkimiz ve Sizinle Bizim Aramızda Sözleşmenin nasıl kurulduğu

Web Mağazamız, Bize sipariş vermek için atmanız gereken adımlar konusunda size rehberlik edecektir. Sipariş sürecimizi kullanırken, siparişlerinizi Bize göndermeden önce hataları kontrol etmeli ve düzeltmelisiniz. Lütfen sipariş sürecinin her sayfasında siparişinizi okumak ve kontrol etmek için zaman ayırın.

Oyun Sunucusu için yazılımların reklamını yapmak ve satmak amacıyla logoları, grafikleri, logoları, kelime markalarını ve diğer varlıkları lisanslıyoruz. Söz konusu Oyun Sunucusundan oyun içi ödüller ve faydalar sağlayan bu tür yazılımları satma haklarını lisanslıyoruz.

Oyun Sunucusu, oyun içi faydalar veya ödüller sağlayan ve Ürünlerin satışı için kayıtlı tüccar rolünü yerine getiren bu tür ürünleri Satmak için Bize açık izin ve lisans vermiştir.

Satıcı olarak, olası dolandırıcılık faaliyetleri veya Bizimle olan önceki etkileşimleriniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, uygun gördüğümüz herhangi bir nedenle malların satışını müzakere edebilir ve sonuçlandırabilir veya bir satış yapmayı reddedebiliriz.

Web Mağazasından Ürünler satın aldığınızda, Ürünlerin satın alınması için Bizimle bir Sözleşme imzalamış olacaksınız. Bu konuda Siz ve Oyun Sunucusu arasında herhangi bir sözleşme yapılmamaktadır.

Desteğe ihtiyacınız varsa veya Sözleşme veya Ürünlerle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Bizimle iletişime geçmelisiniz. Lütfen bizimle iletişime geçebileceğiniz iletişim adresinin ayrıntılarını veren ve bir sorunuz, endişeniz veya anlaşmazlığınız olması durumunda sizinle nasıl iletişim kuracağımızı belirten Koşul 2'ye bakın.

Ürünlerle İlgili Sorunlar

Bizimle olan sözleşmeniz, sahip olabileceğiniz herhangi bir ürünü veya sorguyu çözmek için her türlü makul çabayı göstereceğimiz anlamına gelir. Bizimle iletişime geçmek için lütfen yukarıdaki Madde 4.6'ya bakın. Size sağlanan (örneğin, sunucuya erişim) bir yan hizmetin (örneğin, sattığımız Ürünü kullanmakla ilgili veya kullanılması gereken) performansında veya gerçekleştirilmemesinde zorluklarla karşılaşılırsa, sizi özel harici desteğe yönlendirebiliriz. , ancak her zaman ilk etapta bizimle iletişime geçmelisiniz.

Web Mağazası ve Ürünler

Web Mağazasındaki tüm mülkiyet, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları Bize aittir. Ürünlerdeki tüm mülkiyet, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları Oyun Sunucusuna aittir ve Bize lisanslanmıştır. Biz, Oyun Sunucusu ve lisans verenlerimiz, bu koşulların sizin tarafınızdan herhangi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda bu hakları korumak için ulusal ve uluslararası hukuktaki tüm hakları saklı tutarız.

Web Mağazası ve Ürünlerine sürekli, hatasız, virüssüz veya güvenli çalışmayı ve erişimi garanti etmiyoruz.

Bizden yapılan satın almalar, satın alma işleminde yer alan sanal öğeler için yapılan ödemelerdir. Bu işlem kesindir ve geri ödeme yoktur. Oyun Sunucusunun kurallarını çiğnediğiniz için yasaklanırsanız, bu para size iade edilmez. Yasaklar tamamen Oyun Sunucusunun takdirine bağlıdır ve kuralları herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Oyun Sunucusuna erişim garantisi yoktur ve sunucu artık çalıştırılmazsa sanal öğeler kaybedilir. Tüm öğeler sanaldır ve hiçbir değeri yoktur ve hiçbir türden gerçek dünya para birimiyle değiştirilemez.

Web Mağazası kullanımıyla ilgili kısıtlamalar

Web Mağazasını, bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, Kişisel, ticari olmayan Ürün satın alımları yapmak dışında herhangi bir amaç için kullanmayacaksınız. Önceden yazılı onayımız olmadan Web Mağazasını başkalarına satamaz, kiralayamaz, kiralayamaz, lisanslayamaz, bir güvenlik hakkı veremezsiniz.

Web Mağazasında bulunan veya Web Mağazası ile ilgili kaynak kodunu tamamen veya kısmen kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, dağıtamaz, tercüme edemez, değiştiremez, bunlardan herhangi bir türev çalışma oluşturamaz, parçalarına ayıramaz, kaynak koda dönüştüremez, tersine mühendislik yapamazsınız veya başka bir şekilde keşfetmeye çalışamazsınız.

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz

Kişisel bilgilerinizi yalnızca Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanırız. Sizin için geçerli olan önemli şartları içerdiğinden, lütfen bu belgeyi okumak için zaman ayırın.

yaş kısıtlaması

Ürünleri yalnızca en az 16 yaşındaysanız Web Mağazasından satın alabilirsiniz.

Sipariş süreci

Web Mağazası üzerinden yapılan tüm satışlar, adresinde bulunan ödeme platformumuz üzerinden işlenecektir. Ödeme yöntemleri, teslimat süreleri, vergiler ve ücretler, ödeme sürecinin bir parçası olarak ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Lütfen sipariş sürecinin her aşamasında siparişinizi okumak ve kontrol etmek için zaman ayırın.

Tüm siparişler, ilgili oyunun yayıncısının tüm hüküm ve koşullarına ve sattığımız Ürünü kullanmak için gerekli olan veya size sağlanan herhangi bir yardımcı hizmetin koşullarına ek olarak bu Koşullara tabi olacaktır. Söz konusu hüküm ve koşullardan herhangi biri arasında bir çelişki olması durumunda, bu Koşullar öncelikli olacaktır.

Siparişinizle veya satış hüküm ve koşullarımızla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olması durumunda Bizimle iletişime geçmelisiniz.

Bu Koşulları değiştirme hakkımız

Bu Koşulları zaman zaman değiştiririz. Bu Koşulların en son ne zaman güncellendiğini görmek için lütfen bu sayfanın üst kısmına bakın.

Web Mağazasını kullanarak her Ürün siparişi verdiğinizde, siparişiniz sırasında yürürlükte olan Koşullar geçerli olacaktır.

İlgili kanunlarda ve düzenleyici gerekliliklerdeki değişiklikleri yansıtmak için zaman zaman siparişiniz için geçerli olan bu Şartları revize edebiliriz.

Bu Koşulları siparişiniz için geçerli oldukları şekilde revize etmemiz gerekirse, değişiklikler hakkında size makul bir önceden bildirimde bulunmak için sizinle iletişime geçeceğiz ve değişikliklerden memnun kalmazsanız siparişinizi nasıl iptal edeceğinizi size bildireceğiz. Etkilenen tüm Ürünlerle ilgili olarak veya yalnızca henüz almadığınız Ürünlerle ilgili olarak iptal edebilirsiniz.

Avrupa Birliği müşterileri için Cayma ve İade Hakkı

Bu Koşul 12, yalnızca Avrupa Birliği ("AB") müşterileri için geçerlidir.

AB yasaları size yazılım satışlarında (yani sizinle aramızdaki sözleşmede) cayma hakkı tanır. Bu, içerik son kullanıcıya sağlandıktan sonra dijital olarak sağlanan içerik için hariç tutulabilir. AB'nin yasal cayma hakkı, satın alma işleminden 14 gün sonra veya (uygun onay ve onayı verdiğiniz durumlarda) içerik ve hizmetleri ilk kez indirmeye başladığınız andan itibaren (hangisi daha önce gerçekleşirse) sona erer.

  1. We are obligated to inform you of your EU right of withdrawal in detail, which you can find in Schedule 1. If this Condition 12 should in any way differ from Schedule 1, the terms in Schedule 1 shall prevail.
 1. Further Rights
  1. Because you are a consumer, We are under a legal duty to supply Products that are in conformity with the Contract. As a consumer, you have legal rights in relation to Products that are faulty, not as described or not provided with reasonable skill and care. These legal rights are not affected by your right of withdrawal referred to in Condition 12 and Schedule 1 or anything else in these Terms. Advice about your legal rights is available from your local Citizens' Advice Bureau or Trading Standards office.
 2. Delivery
  1. Delivery of Products from the Webstore is performed by Us. The terms relating to this may form part of your Contract. You should contact Us in the event that you have any queries or issues in respect of this.
 3. Price of Products
  1. The price of Products to be paid by you is set by Us and will be as quoted on the Webstore at the time you submit your order.
  2. We may change the prices from time to time, but changes will not affect any order you have already placed that has been accepted by Us.
  3. Payment processing related to Products purchased on the Webstore is performed by us and our third-party payment processors.
  4. If VAT (or any similar sales tax) is chargeable on any payments for Products in any territory, we will add such VAT amount to the price to be paid by you.
  5. The terms relating to any mistake caused by incorrect pricing or incorrect treatment of VAT are as agreed between you and Us.
 4. How to pay
  1. You can only pay for Products using payment methods we specify during your checkout flow.
  2. When you provide payment information to us you represent to us that you are the authorised user of the card, PIN, key or account associated with that payment and you authorise us to process your payment with our chosen third-party payment processors for any fees incurred by you. We may require you to provide your address or other information in order to meet our obligations under applicable tax law.
  3. You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise your place of residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not appropriate to your geography, or for any other purpose.
  4. Please note that some payment methods may attract additional fees for reasons including but not limited to: currency conversions, gateway fees, originator fees. We recommend you check closely the amount to pay on the confirmation screen provided by any acquirer or PSP used by us.
  5. bizim sorumluluğumuz

   Bu Şartlara uymazsak, bu Şartları ihlal etmemizin veya İhmalimizin öngörülebilir bir sonucu olarak maruz kalacağınız kayıp veya zarardan sorumluyuz, ancak öngörülemeyen herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu değiliz.

   İhlalimizin bariz bir sonucuysa veya bu Koşullara girdiğimiz sırada sizin ve bizim tarafımızdan tasarlanmışsa, kayıp veya hasar öngörülebilir.

   İyi niyet kaybı, bilgisayar arızası veya arızası, dolaylı, arızi, sonuç olarak ortaya çıkan, özel, cezai veya emsal niteliğindeki zararlar, Ürünlerin herhangi bir gecikmesi veya kullanılamaması veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir diğer zarar ile ilgiliyse kayıp veya hasar öngörülemez. Ürünlerle herhangi bir şekilde bağlantılı.

   İhmalimiz veya sahtekarlığımız veya hileli yanlış beyanımızdan kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanmalara ilişkin sorumluluğumuzu hiçbir şekilde dışlamıyor veya sınırlandırmıyoruz.

   Üçüncü Taraf Siteler

   Web Mağazası, İnternet üzerinde içerik, mal ve/veya hizmet sağlayan diğer üçüncü şahıs sitelerine veya üçüncü şahıs satıcılara bağlantılar sağlayabilir. Bu üçüncü taraflarla olan ilişkilerinizde üstlendiğiniz her türlü ayrı ücret veya yükümlülük sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir üçüncü taraf sitesiyle ilgili olarak açık veya zımni hiçbir beyanda bulunmayız veya garanti vermeyiz.

   Diğer önemli terimler

   Bu Koşullar kapsamındaki haklarımızı ve yükümlülüklerimizi başka bir kuruluşa devredebiliriz, ancak bu, bu Koşullar kapsamındaki haklarınızı veya yükümlülüklerimizi etkilemeyecektir.

   Bu Koşullar kapsamındaki haklarınızı veya yükümlülüklerinizi yalnızca yazılı olarak kabul etmemiz durumunda başka bir kişiye devredebilirsiniz.

   Bu Şartlar sizinle bizim aramızda. Başka hiç kimse, 1999 tarihli Sözleşmeler (Üçüncü Tarafların Hakları) Yasası uyarınca veya başka bir şekilde, şartlarını uygulama hakkına sahip olmayacaktır. Ancak, bu Koşullarda herhangi bir değişiklik yapmak veya iptal etmek için bir Ürün hediyenizin alıcısının onayına ihtiyacımız olmayacaktır.

   Bu Koşulların paragraflarının her biri ayrı ayrı çalışır. Bu Koşulların herhangi bir hükmü veya kısmen hükmü geçersiz, yasa dışı veya uygulanamaz hale gelirse, silinmiş sayılacak, ancak bu, bu sözleşmenin geri kalanının geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Herhangi bir mahkeme veya ilgili makam, koşullardan herhangi birinin yasa dışı veya uygulanamaz olduğuna karar verirse, kalan koşullar tam olarak yürürlükte ve yürürlükte kalacaktır.


 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst