Ultimate Marvel vs. Capcom 3

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Dövüş oyunlarını oldum olması sevmişimdir. Çocukluğumda gittiğim arcade salonlarından, günümüz konsollarına kadar her platformda dövüş oyunlarını tecrübe etmeyi ihmal etmedim. Tabii hepimizin aklında yer etmiş, klasik olarak nitelendirebileceğimiz dövüş oyunları var. Ancak bunlarında yanında bu oyunlardan da destek alıp, normal dövüş oyunlarına nazaran daha şaşalı görünen dövüş isimleri de yok değil. İşte Ultimate Marvel vs Capcom 3 de bu kategoriye girenlerden bir tanesi.

"Ultimate Marvel vs Capcom 3 nedir" diye sorarsanız, daha önce çıkan Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds'ün genişletilmiş bir versiyonu diyebiliriz. Zaten bu oyuna sahipseniz, Ultimate Marvel vs Capcom 3'ü almanıza pek de gerek yok demektir. Zira yeni karakterler ve yeni birkaç dövüş tekniği dışında hiçbir farkı yok. Oyunumuzda, Marvel vs Capcom 3'de yer alan 36 karakter yer alıyor ve artı olarak 12 tane de yeni dövüşçü var.


2.jpg

Marvel karakterleri: Hawkeye, Rocket Raccoon, Iron Fist, Ghost Rider, Doctor Strange, Nova
Capcom karakterleri: Frank West, Strider Hiryu, Phoenix Wright, Nemesis T-Type, Vergil, Firebrand.

Dünya tehlike altında

Oyunumuzda klasik arcade modu, online oyun modu ve arkadaşınızla karşılıklı oynayabileceğiniz vs. modu bulunuyor. Arcade modu, anlayacağınız üzere oyunun hikayesini oluşturuyor. Üç karakter seçiyor ve yola koyuluyorsunuz. Dövüş esnasında ihtiyacınıza göre istediğiniz karakterleri anlık olarak dövüşe dahil edip rakiplerinizin üstesinden gelebiliyorsunuz. Kontrollerin gayet rahat olması, oyundan alacağınız zevki de artırıyor doğal olarak. Kısa bir seansın ardından oldukça kolay şekilde kombolar yapabiliyorsunuz. Bu aynı zamanda ekranda görsel şölene dönüşüyor. Görevimiz dünyayı kurtarmak. Her ne kadar iki farklı evren bir araya gelmiş olsa da, herkesin amacı aynı.
 
Home Register Log In
Üst