Türk MMO/FPS Zula, e-Spor arenasına çıkmaya hazırlanıyor!

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula Espor Arenasına çıkmaya hazırlanıyor. GameSatış’ın sponsorluğunda gerçekleşecek olan ilk online turnuvada 5.000 TL nakit para ödülü dağıtılacak.

Zula'da düzenlenecek ilk Online Klan Turnuvasının detayları belli oldu. Kayıtları14-19 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan turnuvaya kayıt yaptıran ilk 24 Takım direk olarak mücadeleye katılmaya hak kazanıyor. Sonraki 8 takım ise yapılacak olan çekiliş sonunda belli olacak. Mücadeleler ise 23-24-25-26 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Türk MMO/FPS Zula, e-Spor arenasına çıkmaya hazırlanıyor!
Turnuva ödül havuzunda 5.000 TL nakit para ödülünün yanı sıra 1.200.000 Zula Altınıda katılımcılara dağıtılacak. Turnuvaya katılmak isteyen takımların, Zula'nın resmi forum sitesi üzerinden 1 takım kaptanı belirleyerek, 5 asil +1 yedek oyuncu ile başvurmaları yeterli.

Gamesatış sponsorluğunda düzenlenecek bu turnuva ile birlikte eSpor Arenasına hızlı bir giriş yapmayı planlayan Zula Ekibi, ilerleyen günlerde offline ve online etkinlikler düzenleyerek bu alanda Türkiye genelinde büyük etkinlikler yapmaya hazırlanıyor.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst