The Witcher 3 Kurulum ISDone.dll Hatası Çözümü

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
591
Tepki
1
The Witcher 3 oyunun kurulum esnasında kurulum hatası alanlar için çözüm yolunu paylaşıyoruz.

The Witcher 3’ü kurarken ISDone.dll hatası alıyorsanız işe ISDone.dll dosyalarını bulmakla başlayın. Bunun için internetten ISDone.dll indirin. ISDone.dll dosyanızı eğer 32 bit işletim sistemine sahipseniz Windows klasörü içerisindeki System32 klasörüne gönderin. Karşınıza bir değiştirme sorusu çıkarsa eveti seçin. Eğer 64 bit işletim sisteminiz var ise de bu kez yine Windows klasörü içinde ancak farklı bir klasöre, SysWoW64 klasörüne yolluyoruz ve değiştirme sorusu gelirse eveti seçiyoruz.

Bu işlemin ardından ara kutucuğunu açıp regedit yazın ve regsvr32 isdone.dll kodunu yazıp tamamlayın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

The Witcher 3 Kurulum ISDone.dll Hatası Çözümü

Ln8YeW.jpg


Bir Çözüm Yolu Daha

Eğer yukarıda yaptıklarınıza rağmen sorununuz çözülmediyse Windows Defender ve diğer antivirüs korumasının gerçek zamanlı korumalarını devre dışı bırakıp öyle deneyin.

Son Yöntem

Son yöntem de kurulum dosyalarını masaüstündeki bir klasöre göndermek. Bunun için masaüstünde Yeni Klasör oluşturun ve adını o şekilde bırakın. Ardından kurulum klasörünüzün içerisindeki yani Setup dosyası ve beraberindeki tüm dosyaları seçip masaüstündeki oluşturduğunuz yeni klasöre yollayın ve o şekilde kurulumu tekrar masaüstündeki yeni klasörünüzün içinden başlatın.

Eğer bu uyguladıklarınıza rağmen sorununuz bir türlü çözülmediyse aşağıdaki yorum alanından bize sorununuz ile ilgili ayrıntılı bilgi içeren bir mesaj yollayın yardımcı olalım.
 
Home Register Log In
Üst