The Surge 2 Tanıtım / Mini İnceleme

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
The Surge 2 adlı oyunu tanıtacak olduğum konuma hoş geldiniz değerli okuyucular, limonatanız hazırsa hemen başlayalım.

The Surge 2
Aksiyon ve RPG oyunu olan The Surge 2, bildiğiniz üzere Eylül ayında oyun camiasına giriş yapacak. Oyunun çıkmasına çok az bir zaman kaldı oyunla ilgili kafamızda bulunan tüm sorular da giderilerek netlik kazanmaya yavaştan başlıyor. Çok çeşitli silahlara ve dövüş stillerine sahip olacağını önceden bildiğimiz bu oyunda, pek çok farklı alanda uzmanlaşıp düşmanlarınıza karşı savaş verebileceksiniz.
The Surge’un bir sonra ki bölüm oyunu olarak karşımıza çıkacak olan The Surge 2, oldukça fazla bir savaş atmosferine ve kolay mekaniklere sahip olacağını düşünüyoruz. The Surge 2 adlı oyunun geliştiriciliğini yapan Deck13 adlı geliştiricinin, bu oyun hakkında bu gün dağıtıcı firma olan Focus Home Interactive, ilk defa bir oyunun “oynanış” videosunu biz oyunculara yayınladı hayliyle bizlerde çok heyecanlandık. Dilerseniz yorumlamaya geçmeden önce, oldukça heyecan verici olan The Surge 2'nin yeni yayınlanmış olan oyun içi oynanış videosuna biraz göz atalım.Yorumum
Herkesin kendisine özel olarak bir şeyi bulabileceği & keşfedebileceği bu oyunda ister mızrakla, ister pençeyle, ya da isterseniz de kılıç gibi çok farklı silahlarla savaşa bileceksiniz. 80'den fazla silahın yer sahipliği yaptığı The Surge 2 oyununda, bu silahların her bir tanesi, üzerinde ustalaşabilir ve benzersiz bir oyun stiline sahip olabilirsiniz.
Hayatta kalmak için savaşacağımız bu oyun, Jericho isimli bir şehirde geçecek ama şehir dediğimize bakmayın tüm pislikler mevcut aslında Jericho’da. Bu soluksuz macerada oyunculara düşen görev ise şehirde ilerleyerek önlerine çıkan yaratıkları yok etmek ve gelişmek olacak.

UgBhzA.jpg


Puanlama

  • Olay dizisi ★★★★
  • Oynanış ★★★★
  • Karakterler ★★★★
  • Grafikler ve işitsel ögeler ★★★★★


Oyun şahsen benim çok hoşuma gitti oyun size çok fazla özellik sunuyor yaklaşık 80'den fazla silah mevcut oynayış tarzınızı kendinize göre belirleyebilir ve cidden benzersiz bir oyun stiline sahip olabilirsiniz, umarım makalem işinize yaramıştır yorumlarda The Surge 2 hakkında yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın hoşça kalın.
 
Home Register Log In
Üst