The last of us türkçe yama

Oyun Hikayesi;Bir mantar enfeksiyonunun ABD nüfusunun çoğunu yok etmesinden ve kurbanları enfekte canavarlara dönüştürmesinden yirmi yıl sonra Joel, bir tedaviyi tersine çevirmeye yardım etmek için Ellie'ye Ateşböcekleri'ne kadar eşlik etmekle görevlendirilir. Joel, kızının ölümünden sonra neredeyse kalıcı olarak acı hissettiğinden ve Ellie ona güvenmediğinden bu ikisi için de kolay değildir.

Oyun Hakkında Yorumum​

The Last Of Us, sosyal yapımızın kırılganlığını yakalayan ve bazı insanların ne kadar vahşet yapabileceğini gösteren eşsiz bir oyundur. 'Oyun eğlenceli değil' gibi eleştirileri asla olması gerektiği gibi savunan Polygon'dan Phillip Kollar gibi eleştirmenlerin saçma incelemelerine aldırış etmeyin. Oyunun yer aldığı dünya eğlenceli değil ve bu, oyunun yayınlanmasından önce açıklanan her fragman ve demoda daha da vurgulandı. Normal modda oynarken neredeyse her karşılaşmamın son karşılaşmam olabileceğini hissettim ve Naughty Dog'un başarısızlığın sonuçlarının ne olduğunu göstermekten geri durmaması beni aynı derecede korkuttu. Oyun, korkuya odaklanmak yerine Joel ve Ellie arasındaki ilişki etrafında dönüyor ve bu, iki kez Oscar Ödülü sahibi Gustavo Santaolalla'nın bestelediği müzikle ustaca iltifat ediliyor.

The last of us türkçe yama

Oyun Video Tanıtım​Fotoğraflar;

123567891112

Oyun, aynı motoru kullandığı için Uncharted'ı anımsatıyor ancak daha çok Dünya'ya bağlı; Seviyelerde gezinmek için küçük ölçekli çatışmalara veya gizliliğe odaklanmak. Bununla birlikte, bulduğum küçük bir dezavantaj, takipçiler/arkadaşlar için yapay zekanın sıklıkla engelleyici davranması veya 10 dakika boyunca gizlice geçerek harcadığınız sekiz kişinin tam önünde koşmak gibi eylemler gerçekleştirmesi ve bazı nedenlerden dolayı bir tepkiyi bile garanti etmemesiydi.

Hikaye (arka planda kalırken fark edebileceğiniz veya fark edemeyeceğiniz bazı küçük ayrıntılara rağmen) muhtemelen bu oyunun en büyük değeri olabilir. Neil Druckmann tarafından o kadar iyi yapılandırılmış ve yönetilmiş ki bunun onun ilk yönetmenlik denemesi olduğuna inanmak zor. Oyun, siz daha oyunun yarısına gelmeden çok önce üzerinizde kalıcı bir izlenim bırakıyor ve oyundaki bir dizi olay, çenenizi açık bırakıyor ve gözlerinizi yaşartıyor.

Oyun iyi bir şekilde sunuluyor ve cephane az; Oyunun hayatta kalma odaklı amacını vurgulamaya yardımcı oluyor. Çok oyunculu oyun sadece dikkat dağıtıcı olmaktan çok uzak, her ne kadar biraz daha rafine olabilse de ilginç bir konsepti var.

Türkçe Yama​

Sonuç olarak, bu oyun kesinlikle harika ve hikayenin oyun dünyasının en iyilerinden biri olmadığını iddia etmek zor. Sıkı bir oyuncu olduğumu ve 15 yılı aşkın oyun hayatım boyunca 'Masterpiece' kelimesini daha önce yalnızca dört oyun için kullandığımı belirtmek isterim: Zelda: Ocarina of Time, FFVII, Half-Life 2 ve daha fazlası yakın zamanda Bioshock: Infinite. The Last of Us'ın kelimenin tam anlamıyla bir başyapıt olduğunu tüm kalbimle söyleyebilirim. internet üzerinde çok arananlar listesinde yer ariyor Türk kullanııcları bu oyuun The Last Of Us Türkçe Yama sını ücretli bir şekilde yapıp piyasa haline bile getirmişler. Forumda paylaşımına denk gelmedi uygun bir zamanda The Last Of Us Türkçe Yama ekleyeceğim.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst