The Haunted: Hells Reach

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Akın akın gelen zombi ordusu, bir avuç insan ve hayatta kalma mücadelesi! Left 4 Dead serisi, Call of Duty ve farklı oyunların modlarında bu macerayı yaşadık. Multiplayer olarak zevkli oldu, zombilerle mücadele bitmedi, bitmeyecek de. Geçen seneki “$1 Million Intel Make Something Unreal Contest” yarışmasının birincisi boş durmadı ve zombileri kenara atıp, cehennem zebanilerini başımıza sardı. İyi mi yaptı? Kötü mü yaptı? İblislerle mücadele başlıyor.

Doğaüstü güçler iş başında!

The Haunted: Hell's Reach, silahlar ve yakın dövüşle birlikte, acımasız ve bol kanlı yoğun mücadeleleri barındırıyor. Cehennem zebanileri ve onların farklı varyasyonları ile çatışma içine giriyoruz. Bunlara ek olarak tuzaklar ve bazı çevresel etkiler de işin içinde yer alıyor. Singleplayer modu da olmasına rağmen, multiplayer ağırlıklı olarak hazırlanan oyunda kontrol edebileceğimiz, Bruce, Hector, Jacob ve Caleb adında dört farklı karakter ve dört farklı mod yer alıyor. Kısaca bahsedersek;


2.jpg

Solo mod: Inferno ve ve Survival olarak ikiye ayrılan bu modda, isminden de anlaşılacağı üzere tek başımıza şeytanlara karşı savaşıyoruz.

Co-op mod: Dört oyuncuyla birlikte klasik kooperatif oynanış.

Battle mod: Dört insan, dört şeytana karşı çarpışıyor.

Demonizer: Co-op’a benziyor, ancak ölen insan oyunda kimse kalmayana kadar şeytana dönüşüyor.
 
Home Register Log In
Üst