The Crew (Ön İnceleme)

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Yeni nesil oyunlar birer birer gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Bunlarda biri ise The Crew. Ubisoft’un yayımlayacağı The Crew bizleri yepyeni bir yarış dünyasına sokacak. Amerika Birleşik Devletleri çevresinde, aracımızla istediğimiz gibi dolaşacağız.

Önceki yarış oyunlarının aksine The Crew’in oyunculara vaad ettiği şeyler bence çok güzel. Örnek vermek gerekirse eğer, şu özellik bile beni benden aldı diyebilirim: Haritanın bir kıyısından diğer kıyısına gitmek, yaklaşık olarak 90 dakikanızı alacak. Bu gerçekten de çok uzun bir süre. Bakalım istedikleri gibi gerçekleştirebilecekler mi?

4.jpg


Açık dünya olduğundan ötürü yarış yapmadığınız harita üzerinde istediğiniz gibi gezinebileceksiniz. Tek kişilik mod yaklaşık olarak 20 saat sürecek ve görevleri birkaç şekilde tamamlayabileceksiniz. İsterseniz yalnız başınıza oynayacaksınız, isterseniz arkadaşlarınızla ya da çevrimiçi olarak internet üzerinden başkalarıyla co-op oynayabilirsiniz. Görevler, Driver: San Francisco tarzında gerçekleşecek yani yarı arcade türünde bir yarış yapacağız.

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi Amerika üzerinde istediğimiz gibi gezineceğiz fakat bu gezinebildiğimiz yerler New York City ile Los Angeles arasında geçiyor. Oyun içerisinde herhangi bir loading ekranı ya da durdurma olayı bulunmayacak. Kesintisiz olarak oyununuza devam edebileceksiniz. Bu özelliği bakalım diğer yeni nesil oyunlarda da görebilecek miyiz merak ediyorum doğrusu.

Aracımızda Google Maps tarzında bir navigasyon sistemi bulunacak ve bu sayede yolumuzu kaybetmeden rahatça istediğimiz yere gidebileceğiz. Oyuncular kendi aralarında Crew adında bir çete oluşturabilecekler ve bu çete ile birlikte yarışlar yapacaklar. Bununla birlikte oyuna RPG faktörü eklenmiş oluyor. Bir yarış oyununda beklenmeyen bir özellik bakalım satışları ne kadar etkileyecek? Multiplayer modundaysa 8 kişiye kadar yarışlar yapabileceksiniz. Co-op olarak da yarışmak mümkün.

5.jpg


Arkadaşlarınızla birlikte girip diğer yarışçılara kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Ayrıca The Crew’in bir de mobil uygulaması bulunacak. Bu uygulamanın henüz ne için yapıldığı bilinmiyor fakat önümüzdeki günlerde açıklama yapılacağı söyleniyor. The Crew’in 2014 yılında çıkışını yapması bekleniyor. Çıkacağı platformlar ise PC, PlayStation 4 ve Xbox One.
 
Home Register Log In
Üst