Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi

'Firma Rehberi' forumunda psikologmarketi tarafından 13 Mart 2022 tarihinde açılan konu

 1. psikologmarketi

  psikologmarketi Level 1 Üye

  1
  0
  1
  13 Mart 2022
  Erkek
  altyazılı film izle
  Terapi eğitimleri alanında yaklaşık 3 yıldır hizmet sunan ve ARES Psikolojik Dan. & Eğitim Merkezi'ne bağlı kurumsal bir marka olan Psikolog Marketi İstanbul'da kurulmuştur. Binlerce öğrenci ve profesyonele hizmet veren firma yalnızca psikoloji eğitimleri değil aynı zamanda insan kaynakları eğitimleri hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca birçok eğitimde materyaller de ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

  Psikolog Marketi, hızlı ve güvenilir (SSL, 3D Secure, İyzico Alt Yapısı) bir firma olup terapi eğitimleri dakikalar içinde satın alınıp indirilebilir formattır. Aynı gün içerisinde uygulayıcı sertifikanız da dijital kaşeli ve imzalı olarak adınıza düzenlenerek sizlerin mailine gönderilmektedir. Uzun ve klasik eğitimlerden sıkıldıysanız, psikoloji eğitimleri için yüksek ücretler dökmek istemiyorsanız, en önemlisi özgür çalışma koşullarınla ve 12 aya varan taksit avantajlarından faydalanmak istiyorsanız siz de Psikolog Marketi'ni tercih edebilirsiniz.

  İster insan kaynakları alanında uzmanlaşmak, stres yönetimi ve dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyenler ya da psikoterapi eğitimleri alanında kendini geliştirme, psikolojik testlerin kullanım ve ilkelerini öğrenmek isteyen ruh sağlığı profesyonelleri için Psikolog Marketi 1 tık uzağınızda.

  Daha detaylı bilgi alabilmek için sitemizi ziyaret edebilir ve bize yazabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş