Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi

psikologmarketi

Level 1
Üye
Katılım
13 Mar 2022
Mesajlar
1
Tepki
0
alanında yaklaşık 3 yıldır hizmet sunan ve ARES Psikolojik Dan. & Eğitim Merkezi'ne bağlı kurumsal bir marka olan Psikolog Marketi İstanbul'da kurulmuştur. Binlerce öğrenci ve profesyonele hizmet veren firma yalnızca psikoloji eğitimleri değil aynı zamanda hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca birçok eğitimde materyaller de ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Psikolog Marketi, hızlı ve güvenilir (SSL, 3D Secure, İyzico Alt Yapısı) bir firma olup terapi eğitimleri dakikalar içinde satın alınıp indirilebilir formattır. Aynı gün içerisinde uygulayıcı sertifikanız da dijital kaşeli ve imzalı olarak adınıza düzenlenerek sizlerin mailine gönderilmektedir. Uzun ve klasik eğitimlerden sıkıldıysanız, için yüksek ücretler dökmek istemiyorsanız, en önemlisi özgür çalışma koşullarınla ve 12 aya varan taksit avantajlarından faydalanmak istiyorsanız siz de Psikolog Marketi'ni tercih edebilirsiniz.

İster insan kaynakları alanında uzmanlaşmak, stres yönetimi ve dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyenler ya da psikoterapi eğitimleri alanında kendini geliştirme, psikolojik testlerin kullanım ve ilkelerini öğrenmek isteyen ruh sağlığı profesyonelleri için Psikolog Marketi 1 tık uzağınızda.

Daha detaylı bilgi alabilmek için sitemizi ziyaret edebilir ve bize yazabilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst