Firma Teknik Servis Hizmetleri - Teknikservis.com

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları
Firma İsmi
Teknik Servis Hizmetleri - Teknikservis.com
✔️🔱Site Adresi
https://www.teknikservis.com
✔️🔱Açılış Tarih
6 Eki 2021
✔️🔱E-mail
✔️🔱Adres
Mahmutbey Mahallesi Dilmenler Cadddesi No: 2 Bağcılar / İstanbul
✔️🔱Şehir / İlçe
İstanbul/Bağcılar
✔️🔱Ülke
Türkiye
✔️🔱Sektör
Teknoloji
✔️🔱Telefon
0212 702 11 00

nullsix

Level 6
Üye
MT2 Üye
Katılım
18 Ağu 2023
Mesajlar
100
Tepki
0
Web Site İsmi : Teknikservis.com

Site Başlığı : Teknik Servis Hizmetleri - Teknikservis.com

Alan adının Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 1998

Site Tanıtımı : İstanbul'da ihtiyacı olanlar, hiç tereddüt etmeden teknikservis.com isimli internet adresine giriş yaparak, buradan yetkili kişiler ile irtibat kurabilir.

Elektronik cihazlar, medikal cihazlar, test cihazları, bilgisayarlar, beyaz eşyalar ve cep telefonları için teknik servis hizmetleri buradan en avantajlı fiyatlarla satın alınabilecektir. Ekonomik teknik servis fiyatları ve profesyonel hizmet anlayışı ile büyük beğeni toplayan firma, İstanbul'un her ilçesine hizmet sunmaktadır.

Web tasarım hizmetleri, yazılım hizmetleri, yapı ve dekorasyon hizmetleri yine buradan en iyi şekilde alınabilir. Bunların yanı sıra bilişim dedektiflik servisi ve şirketlere yönelik IT servisleri de burada müşterileri bekliyor olacak.

Teknik servise verdiğiniz cihazlarınızın anlık durumunu, teknikservis.com isimli internet adresinde yer alan cihaz takip menüsünden kolayca yapabilirsiniz.

Teknik servis ihtiyaçlarınız için, artık hangi firma ile iletişim kurmanız gerektiğini biliyorsunuz. Sunulan hizmetlerden memnun kalırsanız, dostlarınıza da tavsiye etmeyi unutmayınız.

Teknik Servis Telefon Numarası: 0212 702 11 00
Adres: Mahmutbey Mahallesi Dilmenler Cadddesi No: 2 Bağcılar / İstanbul
E-mail adresi: [email protected]
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst