Spor adresi degisimi

kerimce

Level 1
Üye
Katılım
21 Eyl 2022
Mesajlar
3
Tepki
0
Sitenin sağ üst köşesindeki Abone Ol düğmesini tıklayın. Lütfen bu belgede yer alan bilgileri doğru giriniz. Bu yapıdaki tüm siteler üyelik gerektirir. Kayıt işlemi sadece birkaç dakika sürer.
Üyelik kaydı üç aşamalı bir işlemdir. Üyelik kayıt işlemi sırasında şifre ve kullanıcı adı bilgileri girilmelidir. Alanlar, e-posta adresi, para birimi ve ülke bilgileri gereklidir. Bu bilgileri görüntüledikten sonra, şartlar ve koşulları kabul etmelisiniz. Hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz takdirde üyelik kayıt süreci sona erer. Üyelik kayıt işlemi tamamlandığında para yatırma ve çekme işlemleri yapılır. Para yatırmak ve çekmek için çeşitli seçenekler vardır.


Katılımcılar bu seçeneklerden birini seçerler. Bu nedenle para çekme işlemi kısa sürede gerçekleştirilir. Sedimantasyon ayrıca betkanyon sitenin yoğunluğu ile belirlenir. Para yatırma ve çekme işlemleri için PayPal, Bitcoin, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri kullanılmaktadır. Her seçenek için para çekme süresi değişebilir. Para yatırma işlemi sırasında katılımcının hesabına para yatırılır. Başkasının hesabına para yatırmak mümkün değildir. Para yatırırken ve çekerken katılımcılardan herhangi bir belge istenmez. Ancak bonus ve kredi kartı işlemleri için tek kullanımlık belgeler istenmektedir.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst