Speedy Birds

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
587
Tepki
1
Kimi kuşlar grup olarak hareket ederken, bazıları da tek tabanca yalnız kovboy misali düşüyor yollara. İnceleme koltuğunda bugün oturan konuğumuz, hızlı bir kuş. Speedy Birds'e merhaba deyin. İşte Türk yapımı yeni bir mobil oyun daha. Sevimli dostumuzu kontrol ederek göklerin hakimi olmalı, diğer kuşlara adeta gökyüzünden silmeliyiz.

Speedy Birds'teki amacımız basit. Sevimli bir kuşu kontrol ederek, gökyüzünde yol olmalı ve önümüze gelen yumurtaları yiyerek puan toplamalıyız. Yumurta topladıkça kahramanımız keyifleniyor ve kısa süreliğine daha hızlı uçabiliyor. Oyunumuz, tamamen hareket algılayıcı kontrol mekanizması üzerine kurulmuş. Cihazımızı yukarı ve aşağı oynatarak karakterimize yön veriyor, ne kadar hızlı yaparsak da o kadar çabuk yön bulmasını sağlayabiliyoruz.


1.jpg

Amacımız, olabildiğince fazla yumurta toplayarak, olabildiğince uzun mesafeyi kat etmek. Peki bu işte bir zorluk yok mu? Tabii ki var. Biz ileri doğru hareket etmeye çalışırken, üzerimize gelen birçok düşman kuş da bulunuyor ve ilerledikçe, kuşlar da giderek artıyor. Onlara hiç değmememiz gerekiyor. Çünkü tek hakkımız var ve çarptığımız gibi oyun sona eriyor, en başa dönmek zorunda kalıyoruz.

Speedy Birds, Game Center uygulamasına da destek veriyor ve bünyesinde achievement ödül sistemi de barındırıyor. Oyun tecrübelerimize göre puanlar alıyoruz. Şirin grafikleri, kolay oynanabilirliği ve kendini tekrar tekrar oynatabilmesi gibi özellikleriyle mobil platformlar için gayet eğlenceli bir oyun.
 
Home Register Log In
Üst