Soniqs PUBG Global Invitational.S 2021 şampiyonu oldu

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un (PUBG) yaratıcısı KRAFTON, Inc., bugün Güney Kore’de, 5 Şubat – 28 Mart 2021 tarihleri arasında geçen sekiz haftalık espor festivali PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S (PGI.S)’in sonuçlarını açıkladı. Soniqs, PUBG Global Invitational.S 2021 Şampiyonu olarak taçlandırıldı ve tüm festival boyunca 1,29 milyon ABD dolarından fazla kazandı. PGI.S Pick’Em Challenge’dan özel oyun içi öğelerin satışından elde edilen gelir sayesinde, toplam ödül havuzu 7 milyon ABD dolarının üzerine çıktı ve bu PGI.S’i espor tarihinin en büyüklerinden biri haline getirdi.
Soniqs PUBG Global Invitational.S 2021 etkinliğine adını kazıdı

KRAFTON CEO’su CH Kim, “Kalplerimizi mücadeleye adadığımız ve COVID salgını nedeniyle belirsizliklerin ortasında imkansız görünen bir e-spor etkinliğine ev sahipliği yapmayı başardığımız için etkinlik bizim için anlam taşıyordu” dedi ve “PGI.S’e olan ilgisini gösteren hayranlara ve sekiz haftalık süre boyunca yoğun ve şiddetli rekabetle hayatta kalmanın gerçek anlamını gösteren oyunculara şükranlarımı sunuyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

PGI.S, sekiz rekabetçi bölgeden 32 takıma ev sahipliği yaptı. Geçtiğimiz haftalarda ödemeler haftadan haftaya yükselirken takımlar olabildiğince çok para ödülü toplamak için mücadele etti. Yarışma sonunda en çok para ödülü alan takım PGI.S Şampiyonu olacaktı. Dünyanın dört bir yanından en iyi PUBG Esports ekipleri arasında gerçekleşen iki aylık rekabet, bu hafta sonuna kadar sürdü. Etkinliğin final maçına girerken, hala birinci sıraya ulaşabilecek çok sayıda takımın yanı sıra büyük para ödülüne götürecek diğer ilk dört pozisyon da vardı. Kuzey Amerika’nın arka arkaya PCS Şampiyonları Soniqs, PGI.S Şampiyonu unvanını eve götürmek için final maçında on iki skor toplayacaktı.


PGI.S Şampiyonu olarak taçlandırılmanın nasıl bir his olduğu sorulduğunda, Soniqs’ten hwinn, “Sanki dünyanın zirvesindeymişiz gibi” dedi ve, “Tüm dünyadaki harika hayranlarımıza ve destekçilerimize minnettarız. Özellikle bizden şüphe duyanlara – hepiniz, bizim daha fazlasını kazanmayı istememizi sağladınız.” diye ekledi. Artık PGI.S sona erdiğine göre KRAFTON, Inc. geçen yılki PUBG Continental Serisinin (PCS) başarılı formatına dayalı iki etkinlik düzenleyecek; Haziran 2021’de PCS4 ve Eylül 2021’de PCS5 gerçekleşecek. Aksiyon, dünyanın en iyi takımlarını Kasım ayında PUBG Global Championship (PGC) ile bir araya getirerek sona erecek.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst