Singstar Back to the 80's

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Eskilere doğru özlemlerin olduğu bir gerçek. Ne olursa olsun eski filmlerin, müziklerin, kısacası eski zamanların her zaman çok farklı, başka değerli olduğunu söyleriz hepimiz. 80'ler partileri, bu yılları tekrar yaşamamız amacıyla satışa sunulan özel 80'ler albümlerini çoğumuz biliyoruz. O yıllarda zihinlere kazınan melodileri, şimdi gelin bu sefer de Singstar Back to the 80's ile dinleyelim, hatta eşlik edelim. Sesinize ve şarkı bilginize güveniyorsanız, sizi sahneye alalım.

80'ler

Singstar için en azından bir adet PS EYE kamera ve mikrofona ihtiyacınız var. Kamera görüntünüzü kaydederken, mikrofonla da şarkıları seslendireceksiniz doğal olarak. Menüye adım attığımızda, 80'li yıllarda popüler olmuş 30 civarı şarkıyla karşılaşıyoruz. Bu şarkıları ister gamepad ile, istersek de ses kontrolüyle seçebiliyoruz. Örneğin George Michael diyorsunuz, sanatçının şarkısı hemen karşınıza geliyor. Siz de seçerek, söylemeye başlıyorsunuz.

Öne çıkan bazı şarkılar:

George Michael - Faith, Spandau Ballet - Gold, ABC - Poison Arrow, King - Love & Pride, J. Geils Band - Centerfold, Toto - Africa, Wham! - Freedom, Whitesnake - Here I Go Again


1.jpg

Singstar Back to the 80's'den zevk alabilmek için iyi bir ses sistemine sahip olmanız gerekiyor. Sesinizin seviyesini ve müzik seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Ancak burada en önemli nokta, siz şarkıyı söylerken, çalan müziğin sesinden de mahrum kalmamanız. Bunu iyi ayarlamalısınız, yoksa sizinki yavan bir çalışmadan fazlası olmayacak, dolayısıyla memnun edici olmayacaktır.

Her şarkıdan sonra oyun, başarınıza göre size puan veriyor. İsterseniz video bölümüne gelerek, söylendiğiniz şarkıyı, görüntülerinizle birlikte izleyebiliyorsunuz. Ayrıca, sizin en başarılı ve başarısız anlarınızı da kaydediliyor. İsterseniz bu videoları, bazı edit araçlarıyla düzenleyip kaydedebiliyorsunuz da. Çok iyi değilseniz, pratik başlığına giderek yeni bilgiler öğrenebiliyorsunuz. Bu arada oynanış esnasında ekranda söylediğiniz şarkıların klipleri var. Sağ alt köşede de sizin bulunduğunuz ufak bir pencere var. Şarkıyı söyledikten sonra isterseniz kendi görüntünüzü ortadan kaldırıp, orijinal video klibin üzerine sesinizi koyarak kaydedebiliyorsunuz.

Yapım, solo oynanış dışında, arkadaşlarınızla birlikte oynamanıza, hatta birbirinizle kapışmanıza, onunla da yetinmezseniz online arenaya adım atarak diğer Singstar oyuncularıyla PSN üzerinden yarışmanıza imkan tanıyor. Onca şarkıyla defalarca içli dışlı olduktan sonra, isterseniz şarkı dükkanına gidip yeni şarkıları da para karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Sadece söyle

Singstar'ın kolay bir ara yüzü var. Oyunda grafiksel olarak pek bir tasarım yok. Zira görüntülerin tamamı gerçek. Bu bir karaoke oyunu olduğuna göre, ses kalitesinin de iyi olması gerekir, ki bu da gayet iyi. Eğer 80'lere karşı bir özleminiz var ve şarkı söylemeyi de seviyorsanız, Singstar Back to 80's, ilginizi çekecektir.

Not: Oyunda grafik puanlaması yapılmadığı için "Grafik puanı" kategorisinde 0 puan gözükmektedir.
 
Home Register Log In
Üst