Sevilen oyun Apex Legends'ın dereceli maç sistemi sızdırıldı

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Son dönemin en çok oynanan Battle Royale oyunlarından bir tanesi haline gelen Apex Legends, sahip olduğu mekanikler sayesinde kısa sürece 10 milyon oyuncu barajını geride bıraktı. Sızdırılan yeni bilgiye göre eğer oyunu sıkı bir şekilde oynuyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Çünkü oyunun dosyalarını karıştıran meraklı oyuncular, elde ettikleri verilere göre Apex Legends'a dereceli maçların geleceğini iddia ediyor. Sızdırılan belgede ise bu durumun açıkça belli olduğu ortada. Gaming Intel tarafından ortaya çıkarılan belge sonucunda, oyuncular dereceli maçlar için şimdiden heyecanlandı.

Apex Legends'a dereceli maçlar gelebilir
Sevilen oyun Apex Legends'ın dereceli maç sistemi sızdırıldı
Tamamen rekabetçi bir yapıda olan Apex Legends, bakalım dereceli maçlarıyla oyuncu sayısını yükseltebilecek mi? Ayrıca dereceli maçların gelmesiyle birlikte iyi ve kötü oyuncuların artık birbirleriyle oynamayacak olması güzel. Şu anda eşleştirme sistemi bakımından sıkıntıları bulunan oyun, oyunda onlarca saat geçirmiş oyuncuları ve oyuna yeni başlamış oyuncuları aynı maça atabiliyor. Bu da yeni başlayan oyuncuları oyundan soğutabiliyor.

Diğer Battle Royale oyunlarına dişli bir rakip olan Apex Legends PS4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir olarak piyasada bulunuyor.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst